Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3-asok közül...

Suzuki Swift 1.3-asok közül melyik a megbízhatóbb konstrukció?

Figyelt kérdés

A 2000-es évek körüli Swift-ről lenne szó. (nem tudom, hogy ez most 2. vagy már 3. generáció)


Szóval a 8 vagy a 16 szelepes verziót éri meg jobban keresni? Mekkora különbség van köztük? Van valamelyiknek valami típushibája, betegsége?

Esetleg az 1.5-ös jobban megéri?



2013. nov. 28. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

2000 körül nem volt 1.5-ös.

A 8 szelepes szerintem jobb választás, sokkal egyszerűbb konstrukció és gyakoribb is, kisebb eséllyel lesz baja, és ha lesz is, nagyon olcsón javítható. 68 ló is elég, elég jól mozgatja.

2013. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.


A Sedan-ban volt 1.5-ös motor, vagy rosszul tudom?

2013. nov. 28. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
1.6 sedan volt. ;) de az elég fölös, ha nem kötsz a kocsira utánfutót. való igaz, hogy a 8szelepesek valamivel egyszerűbbek, de a 16v meg fiatalabb. vagy ott van még a gti a maga 100 lovacskájával, de gondolom nem rallizni akarsz vele. lényegébe amúgy teljesen mindegy melyiket veszed a 8v vagy a 16v mind 2 remek kocsi a maga nemébe. az állapota legyen inkább a mérvadó (na meg az anyagi keretek)
2013. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.6-os volt. Olyat még nem vezettem, csak 1.0-est és 1.3-ast, az 1.0-es 4.8-at fogyasztott (25% város, 75% főút), az 1.3-as 5.6-ot. Ebből kiindulva feltételezem, hogy az jóval többet eszik.
2013. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A keretem 400 ezer ft, plusz félre van téve még 100 ezer az átírási költségekre, és a vétel utáni "kötelező" szervizre.

A GTI valóban nem játszik, azok biztos le vannak gyilkolva. :)


Viszont, ha már így szóba került: 1.3-asból Sedan vagy 5 ajtós a jobb szerintetek? A csomagtér méretén kívül van különbség köztük? Hallottam olyasmit, hogy a hátsó futóműnél vannak eltérések.

2013. nov. 28. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
a sedanban van stabilizátor rúd a hátsó kerekeknél. meg valamivel nagyobb a csomagtartója. ezen kívül semmi eltérés nincs. illetve annyi hogy a sedan kb. 20 kg-al nehezebb. :D nekem a ferdehátú (5ajtós) jobban bejön. ja igen, a sedanon nincs hátsóablaktörlő az 5ajtóson van. össz vissz kb. ennyi az eltérés köztük!
2013. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ötajtós jobban bejött, de sose szerettem a szedánokat.
2013. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem
2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!