Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem a leírtaknak...

Tudnátok nekem a leírtaknak megfelelő autós magazint ajánlani?

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretnék valamire éves/fél éves előfizetést venni. Ha lehet, akkor havonta megjelenő magazin legyen, és olyan, ami a személyes megítélésetek szerint jó, minőségi. Ár mindegy.


Ő sajnálja az ilyesmire a pénzt, általában az auto bild-et veszi meg, de csak azért mert az olcsóbb, és azt is csak akkor, ha van benne valami érdekes. De mindig nézegeti ezeket és hiába mondom neki, hogy vegyen, pénzkidobásnak érzi, úgyhogy szeretném vele meglepni... kérdeztem, hogy melyiket venné meg, ha nem sajnálná rá a pénzt, de nem kaptam konkrét választ.


2013. nov. 29. 15:34
 1/2 A kérdező kommentje:

U.i.:


Aki ismeri, az mit gondol a "ramp" kiadványról? Ez állítólag valami kereszteződés magazin és könyv között. És ha valaki lenne olyan szíves, ezek közül melyiket ajánlanátok egy természetes sportautókat, de régi klasszikusokat is kedvelő embernek?


[link]

2013. nov. 29. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Rozsdakupac Magazint olvasok, igaz ez 2 havonta jelenik meg de régi autókról ír, régi kocsis találkozókról és régi tuningolt autókról. 890 ft az ára, előfizetéssel, 700 ft. És házhozviszik.

Nekem kedvenc újságom és pont Dec. 20-án jelenik meg a következő, szóval karácsonyra pont jó.

Itt az oldaluk:


[link]

2013. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!