Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik az, hogy 8 km után...

Létezik az, hogy 8 km után feltölt az akksi?

Figyelt kérdés

reggel úgy hagytam a hűtőventilátort ,mert direktbe van kötve és az merítette le ,most este indítottam volna (21:00) és se kép se hang megbikáztam és pöcc röff beindul hazajöttem 8 Km leállítottam utána gond nélkül indult most hazajöttem feldobtam tölteni , de a töltő 10 perc után azt mutatja ,hogy maxra van töltve

multiméter szerint 12,3V van benne , de ha töltöm akkor is 12,3V ot mutat akkor ezek szerint már nem is tölt semmit ? létezik az ,hogy 8 km alatt visszatöltött a generátor ?


válaszokat előre is köszönöm !!


2013. nov. 29. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen! Valami nincs rendben a töltővel.
2013. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezik! A mai generátorok szigorúak.80-120A is tudnak.
2013. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
am 94-es R19 1,4e
2013. nov. 29. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
12,3 V elég kevés.
2013. nov. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 Ne írj már ekkora ökörséget! A teljesen feltöltött akku 12,6V körül van.
2013. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Észre kellett volna venni, hogy a #2-ben nem feszültségről, hanem töltőáramról volt szó.
2013. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Válaszom nem a töltőáramra vonatkozott, hanem az "Igen, létezik!" kijelentésre. 12,3V-ból tisztán látszik, hogy nincs teljesen feltöltve az akku. Lényegtelen hány Amperrel tölt a generátor. Aki nem ért hozzá felesleges írogatni.
2013. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves #5 és #7 válaszoló!


Ha már ilyen bunkó módon megszólítottál, akkor válaszolok.

A figyelmes olvasás mindenképpen hasznos lenne számodra.

A kérdés az volt, hogy:létezik az ,hogy 8 km alatt visszatöltött a generátor ?

Erre válaszoltam, hogy: Igen létezik.

Mert hogy a kérdező is leírta: hazajöttem 8 Km leállítottam utána gond nélkül indult.

Egy generátornál mi a lényeges, ha nem az Amper?

Egyébiránt, ha lealacsonyodnék a szintedre, akkor azt írnám, hogy, ha csak egy ponttal kevesebb lenne az IQ-d, akkor növény lennél, gyomnövény!

2013. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajajajj, felesleges személyeskedni..

Egyszerűen nem vagy kompetens a témában. Mielőtt beböfögtél, megnézhetted volna egyáltalán, hogy mennyi a 100%-ra töltött akku kapocsfeszültsége. Innentől kezdve irreleváns, hogy mennyivel tölt a generátor, mert az akku biztosan nem töltődött fel!

A 12,3V se jelent semmit ebben a formában. A felületi töltés miatt mutatott csak 12,3-at a műszer. Ráteszed 1 percre a tompítottat és lemegy 12-re. Ez már jobban tükrözi az igazságot. Egyébként elárulom, hogy 1/4-ig se volt feltöltve.

De vegyük a te számításodat. 100 Amperrel töltünk 8km alatt. Az legyen 15 perc igen erős jóindulattal. Akkor beküldött 25Ah-át az akksiba. A kocsiban meg van 50-60-as.. Na erről ennyit. Csá.

2013. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kb. 0-ról kezdte volna a töltést, akkor annyit biztosan visszatöltött volna, amennyit az indítózás kivett.
2013. dec. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!