Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egy autót szeretnék restaurálni és utánna alakítgatni kicsit.


Négyautón gondolkodtam:

1-es Golf

2-es Golf

1200-as Lada

E30-as BMW


Mindegyiket felújítanám, persze azért nem OT a cél, csak, hogy jó állapotúak legyenek. Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés?

Végeredményként ilyesmit szeretnék:


[link]



[link]



[link]



[link]



Szerintetek melyik legyen?



2013. dec. 2. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Bmw t választanám, de számíts rá hogy többet fogsz rákölteni mint amennyiért megveszed.
2013. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan E30-at összehozni, mint amit fent linkeltél az simán van vagy 2 guriga :)
2013. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Egyik se..

Én a helyedben hagynám ezeket a lakótelepi roncsokat, és vennék egy normális autót. Mert ezt te akár hogy is gondolod, nem menő, és nem is józan.

2013. dec. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a Bimmer felé húz a szívem. Tudom, hogy drága lenne. Itt nem az a lényeg, hogy megéri-e. Tudom, hogy nem, mert baromi sok pént el fog vinni, de az E30-as a gyerekori álmom és jó lenne, ha építhetnék ega ilyet :)
2013. dec. 3. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed, és hobbi szinten alakítgatni, csinosítgatni akarnád, akkor én a BMW-t választanám.


Ha viszont egy megbízható közlekedési eszközt szeretnél, akkor egyiket sem.

2013. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as honnan veszed, hogy menőzésből akarok ilyen autót venni és felújítani? Egy ilyen BMW felújítása max restauráló körökben "menő"

Azért veszem, mert ez tetszik nem pedig a mostani szappantartók tele minden gagyi elektronikával.

2013. dec. 3. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
csakis a bmw!!!!!:)
2013. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!