Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a Toyota Corolla annyira jó és megbízható?

Figyelt kérdés
Autóváltás előtt állok és a békalámpás Corollát ajánlotta több ismerősöm is.

2013. dec. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

alapjában véve a toyota megbízható.

Ami engem eltántorított a vételtől. Egy 6 éves, megkímélt autó toyotában 3misi körül volt. 1 misivel olcsóbban vettem nem japán,de jobban megkímélt autót.

2013. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Toyoták megbízhatóak, nekem 1.4 D4D Yarisom volt, 5 ajtós, 2004-es évjárat. A motorháztető akkor volt felnyitva amikor fagyállót töltöttem, gazdaságos (4L/100km mértem vegyes használatban) és ment is.
2013. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

bekalampas corollaval a vilag vegeig es meg kb. utana parezer kilometerig mehetsz el, ha rendesen karbantartod es nem nyomod ki a feneklemezt a gazpedallal.


amugy azert mondjak, mert tenyszeruen igaz, hogy nagyon megbizhato. volt olyanom, maig visszasirom (ujabb Corollam van, de meg igy is). talan nem szep, de nagyon praktikus, nem fogyaszt sokat, kenyelmesnek is mondhato, nem alulmotorizalt (meg az 1.4-es sem).

2013. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

A békalámpás az a régi fajta ugye? Ha igen, akkor az nagyon-nagyon megbízható, legendásan megbízható autó. Azt nyugodtan megveheted. Jó persze, abból is lehet leharcolt példányt venni, mint mindenből, de kis odafigyeléssel jót vehetsz.


Új Corolla-ról, meg úgy általában az új Toyota-ról már lebeszélnélek.


De ez a régi tökéletes választás lehet!

2013. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
TALÁN, MERT TÉNYLEG JÓ.10 éve 5 féle toyotát vezettem napi szinten. 3 év alatt közel 200.000 km-t hajtottam bele mindbe és szinte semmi gond. A fent említett típus tényleg a legstrapabíróbb volt.A legelső gond ami előfordul....legalábbis a saját tapasztalatomba a váltó kopása. De persze nem mindegy ki, hogyan haszálta.
2013. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Toyota márkaszervízben dolgoztam.Biztos hogy a következő kocsim toyota lesz,bár most egy teljesen megkímélt 2001-es fabiát hajtok,de azonnal lecserélném ha lenne pár száz plusszom.Karrierem során ez az egyetlen márka amiben nem csalódtam.Komolyan
2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a kereklámpás van ütöm rugom semmi baja
2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!