Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szép és megbízható...

Milyen szép és megbízható kupét javasolnál, max.1.3 M-ig?

Figyelt kérdés

Nekem a Toyota Celica a kedvenc autóm gyerekkorom óta, mert olyan gyönyörű, de leállt a gyártása (tehát macerás javítani gondolom), meg állítólag a forgalomban lévők 99%-a már törve volt, mivel olyan raceresnek néz ki, ezért letennék róla. Szeretnék valami hasonló autót találni, ami kupé, szép, nem kell folyton javítgatni és nem mérhetetlenül drága. Ajánlanátok?


Köszönöm.



2013. jan. 18. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Üdv! Celica ok, nemrég volt róla cikk a Totalcar Merítés rovatában.

Én BMW E36 320i Coupét is megnéznék..

2013. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow, ez a BMW tényleg csodálatos. Kicsit azért ódzkodom a 2 literes motortól (bár a celica is 1.8), de a legfőbb gondom, hogy egy szép példány túlmegy a kereten, 1.5-ért van most használtautón :\
2013. jan. 18. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Mercedes CLK

[link]

2013. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mókás... Én is egy CLK coupe-t nézegettem épp hogy linkelem neked, és most látom hogy az előző válaszoló is ilyet linkelt. Azért mutatom:

[link]

2013. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Találtam még egy SLK coupe-cabrio-t is. Keménytetős, de lehajtható tetővel... Irigyellek bármit is veszel! Jaja átírva ennyi az ára! (előző válaszoló voltam) Üdv.


[link]

2013. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmmm... Cabrio roadster keménytetővel? Igaz csak két személyes, de egyszer láttam egy autósműsort amiben a Mazda MX 5-öt életérzésről csodákat mondtak. Ha coupe-t akarsz, gondolom nem cuccolni kell. Itt a kicsike:


[link]

2013. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Mercedes CLK-t javaslok. Ilyenem van már majdnem 3 éve és nagyon megvagyok elégedve vele. Ilyenem van:


[link]


Sport edition

2013. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!