Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Daewoo Matiz típusú...

Van egy Daewoo Matiz típusú szgk-m. Az a problémám vele, hogy 100km alatt fél tank benzint "megevett". Szerelő csak hétfőn lesz. Szerintetek mi baja lehet és mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Tyű az bizony nagyon-nagyon sok 0.8 L pici motornak.Szerintem megsérült a benzin vezeték,(maga a tank lyukas),és szó szerint elcsurog mikor jársz vele.

Ha a motortérben van a szivárgás akkor kigyulladhat !!

Nem lehet hogy valaki lopja? (leszívja)

2013. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VAGY maga a tank lyukas) lemaradt szó bocsi
2013. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dörmögő ***** válasza:
Az kb 19 liter benzin. Lehet hogy csak a mutató romlott el. Vagy a jeladó, vagy a hőfokérzékelő nem működik ezért állandóan dúsított keveréket kap. Gondolom ha elfolyt volna akkor érezted volna a benzinszagot.
2013. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy tipp : nem a mostani erős szembe szélnek mentél ? :)

Az én 1.2-es kocsimmal utaztam én is ma, általában 90 km/óra sebességnél a fogyasztás 4,5-5 liter között van, a mai esős szembe szélnek köszönhetően 7,2-8 liter között volt.

2013. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZoTi válasza:

Helló!


Nekem is hasonló problémám van, végül mi lett a megoldás, mi volt a hiba? Kb 20-25 litert evett meg nekem kb 30 km-en + 20-30 perces alapjárati próba során. Benzinszag nincs... Kérlek írd meg, hátha előrébb jutok! Köszi!


Zoli

2014. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!