Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miután megkapom a jogosítványt...

Miután megkapom a jogosítványt mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy ne kelljen mellettem ülnie valakinek az anyósülésen, hanem teljesen egyedül vezethessek a kocsiban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért egyébként nem egyedül vezetsz? -.-
2011. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semennyinek, nem kell senkinek se melletted ülnie...
2011. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a jogosítványt azért kapod, hogy vezethess. ennélfogva értelmetlen a kérdés. semennyi időnek
2011. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Friss jogsinál ilyen megkötés nincs semennyi időre, hogy valakinek is melletted kell ülnie.

Talán csak külföldre nem lehet egyedül menni két évig?

Meg utánfutót nem szállíthatsz a kocsiddal szintén két évig.

Más kikötésről nem hallottam.

De ezek se biztosak, utána kell nézni.

2011. máj. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Külföldre mehet ha elmúlt 18 éves, úgy tudom hogy németországban van ilyen szabályozás
2011. máj. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Valaki mondta nekem, hogy el kell telnie valamennyi időnek miután megkaptam a jogsit és csak azután vezethetek egyedül úgy hogy nem ül mellettem olyan személy akinek van jogsija.

Amúgy elmúltam 18 és 3 hónapja van jogsim.

2011. máj. 17. 08:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell melletted ülnie senkinek. Külföldre is mehetsz, ha már nagykorú vagy, de pótkocsit még egy ideig (míg 2 éves nem lesz a jogsid) nem vihetsz.
2011. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet valami alapja ennek a dolognak, vagy mindenki ugyanazt a legendát fújja. De ismerősömet is ezért vegzálta a rendőr, mert friss jogsija volt, és nem ült mellette senki... Meg nem bűntette érte, de előadta neki, hogy ez kötelező meg hogy most milyen jó fej mert nem bűnteti meg ezért...
2011. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hótziher, hogy nemkell mellette ülnie senkinek se, de ha már itt tartunk nincs kedve valakinek átvolasni a kreszt?
2011. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
09:21, annyi alapja van, hogy Németországban van ilyen, de nálunk nincs, nem volt, nem lesz.
2011. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!