Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hónapja vettem az autót,...

Egy hónapja vettem az autót, de körbe már több helyen meghúzva és megnyomódva van, a parkolókban található random szomszédok miatt. Annyira idegesítő, hogy a figyelmetlenségükkel szétb*sszák a kocsim. Lehet ilyenkor valamit tenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ez sajnos ilyen. Én 2 hete vettem autót(használtat) és sajnos azon is van jó pár karc. Épp az előbb tettem itt fel kérdést, hogy mivel lehetne javítani rajta.


gondolom a megnyomások ajtó rányitások. Ha van lehetőség rá parkolj távolabb ahol kevesebb autó van. mert ugye a magyar ember a lehető legközelebb próbál megállni és ezzel mindneki így van. Ha 20-30 méterrel odébb állsz le van rá esély hogy a kevesebb autó miatt kevesebb lesz a sérülés.

2013. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudsz tenni. Én annyit teszek, hogy ha lehet inkább távolabb állok meg és sétálok. Vagy kinézem a legújabb, legdrágább kocsit és mellé állok, hátha legalább a sajátjára vigyáz - feltételezem.

Rácsapják az ajtót a másik kocsijára, nekitolják a bevásárlókocsit, öreglány nekihúzza a "banyatankot" - piaci kerekes bevásárló - készséget. Nekem egyszer úgy nekibaxták az ajtót az akkor két éves kocsimra, hogy a doblemez behorpadt, újra kellett fényezni az egész elemet.

2013. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Horpadás ellen nem nagyon tudsz mit tenni, de a karcok ellen véd az autófólia.
2013. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni az ajtókra műanyag elemeket amik megvéd(het)ik ilyen károktól. [link]
2013. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kivédem, messze állok, néha akár paraszt módon, hogy minél távolabb legyen tőlem a másik autó.

Szerencsére a 6 éves autómon még csak egy pici karc van. Ahogy tudok vigyázok rá.

2013. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!