Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy mostanában minden áldott nap hatalmas dugók vannak Budapesten? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Minden délután ugyanazt hallom a rádióban. Amikor arról beszélnek, hogy mi van beállva, nehéz haladni.. Ma is az egész belváros tele volt, nem lehetett közlekedni, annyian voltak mindenütt. rohadt idegesítő, ott ordibáltam az autóban. Miért vannak mostanában mindig ilyen dugók??


Én arra tippelek, hogy már ténylegesen túl sok ember van a Földön és szó szerint nem lehet elférni. Ezek a tetves politikusok meg azt nyomatják, hogy több születés legyen, több ember legyen. Mi a francnak? Már így se lehet elférni. Már tiszta idegbeteg vagyok, nem bírom már esküszöm ezt. Nem volt ilyen a helyzet, nem volt ennyi ember. Sehol nem lehet elférni, nem csak az utakon. Tescoba is elmegyek vagy bárhova, mindenütt rengeteg ember állandóan.



2013. dec. 5. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hol éltél eddig, ez eddig is így volt Budapesten?
2013. dec. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel, hogy a fél város fel van túrva??
2013. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A dugók oka a sok felbontás, hiszen sietni kell,nyakunkon a választás, és addigra egy csomó dolgot át kell adni!


"Én arra tippelek, hogy már ténylegesen túl sok ember van a Földön és szó szerint nem lehet elférni. Ezek a tetves politikusok meg azt nyomatják, hogy több születés legyen, több ember legyen. Mi a francnak? Már így se lehet elférni."


Igaz, hogy túl sok ember él a földön, csak épp Ázsiában és Afrikában nagy a szaporulat, Európában pedig (Magyarországon is) csökken a népesség. A statisztikákon pedig ez azért nem látszik, mert az afrikai és ázsiai bevándorlók feltöltik a hiányt!

2013. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire figyeled a naptárat, meg hogy mennyire érdekelnek az ilyesmik, de december van, lassan karácsony. Ilyenkor megmarhulnak az emberek és csordákban járnak bevásárolni, merthát erre gyűjtöttek egész évben, meg mindenhol ki van téve az "akcijóóóóóó"...
2013. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

meg az is tény ,hogy Bp közlekedése,elég rosszul van megszervezve,

-mi vidékiek ha néha fölmegyünk,hát elhűlve látjuk,hogy ez a sok birka pesti,ott öl a dugóban,azt néz ki a fejéből,

-van a két rakpart,az egyiket fölfelé,a másikat meg lefelé,már rég lekellett volna egyírányúsítani,

-vagy némelyik hidat egyirányúsítani,hogy legalább egy felé haladni lehessen,

-vagy nincs egy főút sem ,amelyiken végig lehetne menni ,hanem 300 méterenként rendőrlámpával megállítják minden úton az autókat,

-stb,

2013. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pár éve nem arról volt szó, hogy kevesebbet használják a kocsikat és alig van már dugó Pesten a válság miatt?
2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mindjárt Karácsony ilyenkor az emberek mint a birkák mennek vásárolni.Másrészt a pösti urinép "megteheti" hogy a nagy hodály 5-6 személyes autókkal egymaguk közlekednek.Így hát nincs min csodálkozni.
2013. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!