Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne megjavítani...

Mennyibe kerülne megjavítani ezt a törött motort?

Figyelt kérdés

A hírdetés: [link]


Szerintetek csak a teleszkóp szárak vannak eltörve, meg a henger fej van megrepedve ami valószínű külső ütésből repedt meg?



2013. dec. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes megjavítani.Hatalmas ütés érhette a motort szóval valószínü hogy a váz is sérült.Egyik motorszerelő műhelybe állt egy 400-as gyorsasági ennél jobb állapotba,csak annyi volt hogy az egyik dugó megragadt meg fúrni kellett volna.30eft-ért vitték el.

Ezt a motort bontásra ítélték.Ha már csak azt nézzük az olajhűtő 8-12eft a dob,a fék nyergek,műszerfal stb...meg kell szerezni 'occon' és darabokra szedni majd kiárulni.

2013. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Szerinted mit jelent az olcsón ? :)

Ezt a megjavítást úgy értettem, hogy van egy ismerősöm akinek van egy cége. Fémmegmunkálással foglalkoznak. Eszterga,mórgép és jó szakemberek vannak a cégnél.

Baráti áron megtudná nekem csinálni úgy gondolom. Bár nem tudom, hogy vizsgán átmenne-e után gyártott alkatrészekkel.

2013. dec. 8. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én maximum 250-300eFT-ot adnék érte.Nem lehet tudni a váltó állapotát,a kuplungét stb...Ha jó állapotba van a motor akkor ki lehet belőle belezni 200-nél többet.A javítással csak az idődet pazarlod.Ha meg is lehetne csinálni és kiviszed egy fél év után az utcára és az első kanyarba..hoppá hát nem úgy veszi ahogy kéne.Akkor van cumi.:)
2013. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
550Eft ért olyat kapsz amire ráülsz és megy ne ilyen összetört lutrit vegyél
2013. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És a gépműhelyes ismerősöddel milyen alkatrészeket akarsz legyártatni? Az addig oké, hogy a blokkon ezt-azt meghegesztenek és lemunkálják megfelelő méretre - de pl. egy villahidat vagy telószárat nem olyan egyszerű. Meg a hűtőt sem. Meg lesz még pár apróság, mint lámpa, műszerfal, kormány és társaik. Ezeket nem fogják legyártani, meg kell venni.


Ha van éppen egy ilyen, papírok nélküli motorod elfekvőben, akkor csak a papír-váz-blokk trió miatt érdemes lehet. Esetleg ha olcsón jutsz alkatrészhez, akkor is. De akkor is túlzónak érzem az árát, főleg hogy ez bizonytalan: ha csak egy kicsit is elment a villanyak, akkor instabil lesz, két nyomon fog futni és ezáltal rendes motorozásra (gyk. húzni neki és dobálni egyik kanyarból a másikba) nem lesz tökéletes.

2013. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Lemondok róla. :)
2013. dec. 9. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!