Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Opel astra j

Mi lehet a baj? Opel astra j

Figyelt kérdés
van egy opel astra j 1.6 turbo-m mikor megvettem és bejárattam, utánna megnéztem mire képes végsebesség, gyorsulás üresbe hány ezret forog sebességenkénti végsebesség stb de ezt csak egyszer! mikor először próbáltam (üzemmelegen) 7000-nél leszabályzott tegnap este barátommal beszélgettünk az autóról, és nem hitte el hogy 7000 forog.. mondom neki megmutatom 1-2x nem árt szóval.. üresben padló, 7200 forgott és nem szabályzott ott sem le csak tartotta a fordulatot ez mitől lehet? semmihez nem lett nyúlva megpróbáltok mégegyszer és ismét elmaradt a várt szabályzás haverom meglepődött milyen kis pörgős 1.6 185 ló 6sebesség sportos stb én is meglepődtem hogy nem szabályzott pedig mind 2x már ugy csináltam melegen bejáratva 95 mol benzin mitől lehet?

2013. dec. 9. 00:04
 1/2 anonim válasza:
Szbályzott az mivel nem engedte túl pörögni nem minden esetben lehet hallani. Amúgy nem tesz jót neki ha üresben tiltásig pörgeted, akkor inkább 2.-3. ban huzasd tiltásig. Nézd meg a kocsi könyvében hogy mekkora fordulaton tilt/szabályoz
2013. dec. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja előző vagyok huzattam már kis corsa c-t (1.2 16 szelep 75 ló) másodikban tiltásig kb 6800 volt.
2013. dec. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!