Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése után...

Jogosítvány megszerzése után első közúti közlekedésetek hogy történt?

Figyelt kérdés
Miután megkaptátok a jogsit első közúti vezetésetek hogy történt?egyedül vagy kísérővel nagy út volt vagy csak a közeli boltba mentetek?

2013. dec. 9. 05:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rossz kérdés,

mert az egyik embernél így történt,a másiknál meg úgy,

-és az összevissza válaszokból lesz egy pár,

2013. dec. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Evele123 ***** válasza:
63%
Ahogy megkaptam a jogsit és a párom hazaért, beültünk a kocsiba, tettem pár kört a lakónegyedem körül, aztán beszállt a párom és a gyerek is és mentünk az anyóshoz vidékre. Ne túl nagy távolságot képzelj el, csak pár kilométer volt az út, de majd' leizzadtam magamat. A páromra rászóltam, hogy csak akkor mondjon valamit is, ha veszélyhelyzetet lát. Nagyon izgultam, de eddig még semmi különös nem történt velem az utakon. Ami tény, hogy inkább az óvatosabb vezetők közé tartozok, ami nem beszariságot jelent. Amit negatívumként említenék meg, az a körforgalmaknál tapasztalható bunkóság, vagyis az autósok igen kevés %-a rakja ki az indexet, ha elhagyja a körforgalmat. Ez azért sz@r, mert nem tudhatod, hogy ki akar menni és már régen indulhatnál, de azt hiszed, hogy továbbmegy. Simán odaállítanék egy rendőrautót akár villogóval is. Ja és a taxisok és hivatásos sofőrök nagy része is így viselkedik sajnos.
2013. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Evele123 ***** válasza:
Jól meg aszontam, szóval lementünk a kocsihoz, tettem egy pár kört és utána szálltak be a párom és a gyerkőc, úgy mentünk az anyóshoz... :-P
2013. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Marha jó volt, egyedül beültem a kocsiba, mondom szomszéd utcában lakó haveromhoz elgurulok.

Befordultam, mentem 20 métert mikor látom, h előbukkan egy tűzoltóautó majd feldobja a villogót, mindent.

Na kicsit lefagytam, de már raktam is rükibe aztán tolattam vissza, ki teljesen, mert nem volt híd, ahová beállhattam volna(a sarokházak kertjei voltak végig).

2013. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
# 2 Még egy "zseni" női vezető. Fa$za.
2013. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Evele123 ***** válasza:
Bocs, de nem nő vagyok, hanem fiatal pasi :-P
2013. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

"hogy csak akkor mondjon valamit is, ha veszélyhelyzetet lát."- Bocs én is azt hittem csajszi írja xD

Egyébként 7 kilóméterre kell járnom melózni, ráadásul késő ősszel vettem meg a kocsit. Reggel hatkor meg még sötét volt, na az volt a buli :DD

2013. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Evele123 ***** válasza:
Eredetileg azt akartam írni, hogy "Asszony, a pofádat béfogod!!!" De nem akartam ilyen durva lenni vele. :-DDD
2013. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8

Férfi nem mondja azt, "párom".

Férfi asszonynak, meg feleségnek nevezi az asszonyt, feleséget.

2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:

Én a környéken járkáltam kicsit az elején.

Egy ismerős meg Németországba ment a kétnapos jogsijával. :)

2013. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!