Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő ha forgalmi...

Mi a teendő ha forgalmi vizsgán nem lehet szabályosan továbbhaladni?

Figyelt kérdés

Nem történt meg velem, csak elgondolkodtam. [link] Itt közlekedek minden nap, és gyakran állnak jobb oldalt mikrobusz méretű kisteherautók, amiket csak úgy lehet kikerülni ha áthajtunk a dupla záróvonalon (szerencsére a buszsáv általában üres). De egy forgalmi vizsgán vajon mi lenne hasonló esetben?

Vagy itt pl [link] sokszor csak simán megállnak a parkoló autók mellett 10 percre, mert ugye akinek BMW-je van, az nem fizet a parkolásért :P. És az se hatja meg ha dudálok rá.



#KRESZ #parkolás #bunkó autósok
2013. dec. 9. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oktatáson volt ilyen helyzet. Oktató azt mondta hogy álljunk meg és ilyenkor kérdezzünk hogy na mi legyen mert így szabályosan nem tudsz tovább menni.

Vizsgán azért szerencsére nem volt ilyen.

2013. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vizsgán volt egy ilyen, két sávos, relatív szűk, záróvonalas helyen állt egy kisteherautó, amiről árut pakoltak. Nyilván nem örültem neki, de magabiztosan lelassítottam, kitettem az indexet, kihúzódtam a sáv belsejéhez, hogy lássam jön-e szembe valaki, szerencsére nem jött, fogtam magam és kikerültem (a záróvonalat átlépve), a vizsgabiztos egy szót se szólt.
2013. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oktatáson volt ilyen. Én megálltam és nem tudtam, mi a teendő, de az oktató szólt, hogy kerüljem ki, nem maradunk itt örökké :)


A parkoló autók ott okoztak nagy gondot, amikor szinte beleparkoltak a kereszteződésbe, s nekem egyrészt ki kellett kerülnöm őket, de miután elhaladtam mellettük, elvileg jobbra kellett indexelnem, de akkor már a kereszteződéshez értem (s olykor balra kellett kanyarodnom). Már nem is emlékeztem, mit csináltam akkor (jó, ha balra kanyarodtam, akkor tuti balra indexeltem, egyenesben lehet, hogy felvillantottam a jobb indexet, bár az is megtévesztő lehet, de ha egyszer sávot váltottam épp :( ), de örültem, hogy a vizsgán ez a hely nem szerepelt.

2013. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy jobbkezes utcából jöttek, én meg is álltam, de az autó is megállt valamiért a kereszteződés előtt. Én meg csak álltam, vártam, aztán mikor csak nem indult a másik, rákérdeztem, hogy mehetek-e. A vizsgabiztos megdicsért, hogy jó volt a kérdés, és azt mondta, hogy lassan guruljak tovább.
2013. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!