Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fújtam fel az autóm kerekét...

Fújtam fel az autóm kerekét kis mini kompresszorral, autós csatlakozója van és égett szagot éreztem az autó konektorja felől, kivettem és elvolt égve. Na most tescoban vettem a pumpát. Az volt szar, vagy az autó konnektora?

Figyelt kérdés
Szoktam használni rendszeresen autós porszívót, ugyanolyan csatlakozója van. Az csak szikrázik picit néha, de ennyi, semmi baja, már évek óta. Ez a pumpa meg 2-odszor lett használva. Ez viszont nagyokat szikrázott, aztán leégett.

2013. dec. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

az autónak van konnektorja?


ha a csatlakozóra gondolsz most mi volt elégve? a kerék szelepe vagy a minikompr. vége? ha utóbbi akkor az silány minőségre utal, mivel a gyorsan áramló levegő hőt kelt, elég sokat, amitől a vékony gumi eléghet.

2013. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van minden autóban konnektor, persze. Az az auutós csatlakoz, szivargyújtó csatlakozó ha úgy tetszik. És a pumpának a csatlakozója volt elégve. Nem a szelep. Kivettem a szivarcsújtóból és elégett, megoldvadt, füstölt.
2013. dec. 9. 21:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan áramló levegő hőt kelt... Hát nekem a csatlakozó volt elégve. Amit bedugok. Vedd kézbe a mobilod töltőjét és amit bedugsz a konnketorba. Na nekem az volt elégve. Amit be kell dugni a szivargyújtóba!
2013. dec. 9. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy áramot vesz fel az a kompresszor amikor már 1 Bar felett kell dolgoznia, a szivargyújtó aljzata meg nem a jó kontaktusáról híres. A kettő összeadódik és ez miatt hevült túl a csatlakozó.
2013. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor nem az autó szivargyújtója csesződött el? Mert a porszívónál is szikrázik, de ott csak kicsit. Évek óta így használom, semmi gond nem volt. Csak ezek után nem tudom bemerjem-e dugni a porszívót, mert az kicsit drágább. Ez a kompresszor csak 2 ezer ft volt.
2013. dec. 9. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy új csatlakozó rà pàr 100 ft. Cseréktesd le. Meg az autó csatlakozójàt is nézd/nézesd meg nem oxidàlôdott-e.
2013. dec. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!