Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van az a szint amíg még...

Hol van az a szint amíg még igényessé lehet tuningolni egy autót, és nem azt mondják, hogy "nézd itt jön a panel proli a tuningol golfjaval! "?

Figyelt kérdés

Szóval egy ilyen nem olyan megjelenésű autót mint pl egy reanult clio, vw golf, Suzuki Swift, meddig lehet szépíteni, amire még azt mondják, hogy szép, igényes, jól néz ki, és nem azt, hogy "nézd már a csóri gyereket a tTuningolt dobozában! Tiszta égő! "

A neon fény az aljára, amikor a kasztni2 centire ssúrolja a talajt, esés morog a kocsi a kipufogótól az már gáz nem?



2013. dec. 11. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
az elve ciki ha lepukkant pár százezres kocsiban ülsz.
2013. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez szép:

[link]


[link]


Ezeknél se több, se kevesebb.


Ez viszont pff:

[link]

2013. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Egy Clio-t, Golfot, Swiftet kb. lehetetlen ugy 'tuningolni', hogy ne a szanalom szulte mosolyokat kapd az utcan. Ruppotlan hulyegyerekek szorakozasa 'szepiteni' az autot a Homasita aktualis teljes keszletenek felhasznalasaval, ami amugy motorikusan, meg minden mas tekintetben ugyanugy egy 15-20 eves romhalmaz marad, mint a 'tuning' elott volt.


Elozo valaszolo: a 2. kep konkretan egy hasznalhatatlan szemetet mutat be, szerencsetlen Civic-kel kb. egy metert nem lehetne felakadas nelkul haladni. A kormanyt kb. 10 fokot lehet forditani mielott belever a kasztniba...

2013. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Sose értettem ezeket az embereket..

A kis Golfokat meg Suzukikat nem tudom mi értelme tuningolni? Akkor is egy pár 100 ezres alsó kategóriás autó marad nem? De legalább elszórt rá x100 ezer Forintot tök feleslegesen. Ez szánalom..

Szerintem ebből a lakótelepi tuning Golf 2-3-4-ra költöm a fizetésem korszakból 18-20 éves korra illene kinőnie az embernek.

Egy "menő" autó ott kezdődik, hogy nem kell utólag mókolni a kinézettel, szárnyakat rá akasztani, ültetni stb, mert gyárilag is állat.

BMW 3/5/6/7, ALFA GT/159, Audi A4/5/6, Lexus IS, nézd meg ezeket 2004-es évjárattól. Bűn lenne a legkisebb módosítás is rajtuk. Itt kezdődnek az autók, amivel már megnézik az embert!

Ezekhez képest egy a 4-es Golfra ha rákölt 3 milliót, akkor is hányás lesz. Megnézik ebben is, hogy ki ez az idióta, aztán röhögnek rajt egyet. Nincs értelme ennek..

2013. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallottál már az Air Ride-ról? Ezeket amúgy se MO-ra szánták max a ventot ;)
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szép alufelni, enyhe ültetés és egy szolíd kipufogó.

Matricákat, szárnyakat, króm szirszarokat, led csíkot és neont, tescos dísztárcsát hanyagold.

2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Golfot lehet normálisan is építeni. Nálam az ízléses tuning nem abban merül ki, hogy 32 colos felnit ba xunk a kocsi alá és leültetjük a porig.


Ez pl szerintem jól néz ki és használható is. Igaz ez még sokaknál nem üti meg a tuning szintet:

[link]

2013. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó az a Golf szerintem gyönyörű.


Amúgy lehet Luxus kocsikból is szebbet csinálni:

[link]

[link]

[link]


Ne vegyétek készpénznek amit írok, mert ha valami le van ültetve, és alapból se egy csúnya autó, akkor az már nekem tetszik.

2013. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Blinty666 ***** válasza:
olvass utána a germán stílusnak (nem törvényszerű ,hogy német legyen az autó hozzá ). A lényeg ,hogy a kevesebb néha több . Minden fölösleges szirszar le az autóról .A kaszni olyan minimálisan módosítva ,hogy a laikusok akár azt is hihetik ,hogy gyári . Egy igényesen megválasztott peremes felni .A lehető legkevesebb csillogás kívülről, a motortér viszont akár full króm is lehet ,a lényeg ,hogy patika legyen . Az alkatrészek nagyrésze gyári autókból .Pl ha egy golf peremes felnije közül elöl-hátul porsche fék kandikál ki azért igen elismerően néznek majd tuning körökben rád . Ja és persze lehetőségekhez és útviszonyokhoz mérten "porig" ültetés .Persze most sokmindent kihagytam ,ezt csak azért írtam ,hogy felkeltsem az érdeklődésed és utánajárj .
2013. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!