Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gazdagok a haverom szülei,...

Gazdagok a haverom szülei, hogy kap egy saját kocsit?

Figyelt kérdés

18 éves és kap egy használt négyes golfot.

Sznobok?



2013. dec. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy sznobok, csak segítenek neki a szülei elkezdeni az életet egy kocsival. Valakinek házat, valakinek lakást, valakinek jogsit, valakinek meg kocsit vesznek. Egyébként meg mit érdekel az téged? Kutakodj a saját életedben.
2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.Még ha 7-es Golfot kapna..Újonnan.De akkor se lennének azok.Csak mondjuk gondolom nem minimálbéren élnek hanem egy biztos jól fizetö munkájuk van.De közel sem sznobok.De az is lehet hogy ki tudja mióta spórolnak rá.
2013. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért lennének sznobok? az egyik ismerősöm egy saját házat kapott, és azt sem mondanám sznobságnak.

Én eleve úgy vállalok ygereket, hogy félre teszek mindig, legyen miből kezdeni az életet, ha arra érdemesnek találom megkapja a pénzt, vagy a lakást.

Ha a kocsi az álma, hát tessék vegyen magának amilyet szeretne.

Amúgy a négyes Golf nem nagy szám 600 ezer forintért "osztogatják" :)

De kezdő kocsinak tökéletes.

Igaz lehet most ezeket a sorokat páran sznobságnak fogják tekinteni, a magyar átlaghoz képest lehet az, de az embernek gondolnia kell az utódaira is.

2013. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Persze. Nem tudják hova tenni a pénzt!
2013. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakinek sok pénze van nem azt jelenti, hogy sznobok. Mellesleg egy négyes golf nem drága.
2013. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez azért még nem sznobság. De mikor a gyereknek 18 évesen nincs érettségije, ezzel szemben egy ML Mercije, meg egy Coffeshop Company kávézója-ja, az már elgondolkodtató. :D
2013. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó nekik.

Attól,hogy pénzesek nem sznobok. Inkább örülnél,hogy ilyen kocsija van.Haveromnak is ilyen van és egy állat.:D

Nekem a pénz alig gyűlt össze egy golf II-re :D:D

De szerintem nekem így is jobb kocsim van:D

2013. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a sajátja a legjobb :)


Nekem nem kéne. Persze, ha már otthon várna és csak a kulcsot odaadnák, át van íratva stb akkor persze elfogadnám. De, ha szólnának hogy akarnak venni akkor lehet elutasítanám. Sokkal jobb olyanba ülni amiért megdolgoztál, még ha sokkal sz#rabb is mint a golf.


Én 14 évesen smkp jogsit "kaptam". Fizették a tanfolyamot. Meg egy Simsont :D Lassan 7 éve.

2013. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor lennének sznobok, ha mondjuk első autónak odanyomnának neki egy 30 milliós BMW-t, Audit, Mercit...
2013. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!