Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj ha a motorom...

Mi lehet a baj ha a motorom elvesztette a teljesítményét?

Figyelt kérdés
mai nap mikor motoroztam hazafele, kb félúton a motorom elveszítette az erejét, úgy tudtam csak némi erőt lehelni bele, hogy kiszedtem a gyertát, és állítottam a szikraközt, de így is alig akart menni, a gyertyán semmi jele nem volt az elváltozásnak.
2013. dec. 12. 02:58
 1/4 kiro113 ***** válasza:
Lehet hogy meg kopott a henger,vagy nem kap elég benzint,vidd el szerelőhöz mert ha nem rendelkezel megfeleő szaktudással akkor csak rontani fogsz a hejzeten.
2013. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tisztítsd ki a karbit, abból baj nem lehet. Elég gyakori, hogy van valami dugulás benne és nem kap elég benzint.
2013. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a karburátor nem lehet, mert akkor nem csak akkor rossz, ha meleg a motor, hidegen semmi probléma nincs vele
2013. dec. 22. 21:29
 4/4 anonim válasza:

Attól függetlenül tisztítsd csak ki. Nem csak akkor kell, amikor eldugult, hanem karbantartás gyanánt legalább tavasszal/ősszel kipucolnám. Lehet karbi gond is, mert hideg/meleg motor máshogy reagál a más arányra.

Másik gyertyával is kipróbálnám, olyannal, ami biztos jó.

2013. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!