Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet az évek óta nem...

Mennyi lehet az évek óta nem fizetett gépjárműadó?

Figyelt kérdés

Miután anyukám meghalt ,az autót ami a nevén volt legidősebb gyermekére rám íratták automatikusan ekkor még kiskorú voltam.

Időközben a testvérem tönkre tette és leadta vas telepre :S ..ez kb. 6 éve volt ,nem értek az ilyesmihez ,de állítólag ki kellett volna vonatni a forgalomból.

Nem olyan rég végeztem a sulival, és nem szeretném az első pár fizumat gépjárműadóra költeni...testvérem nem fogja kifizetni, mivel munkakerülő.Csekket nem küldtek soha eddig...

Mennyi lehet kb. a 6 évnyi gépjárműadó ?

Nem tudom valahogy igazolni hogy nem én tüntettem el az autót,ne nekem kelljen kifizetni az adót?

Mit tudok csinálni hogy végleg kivonják a forgalomból....Segítsetek...



2013. dec. 13. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy év után automatikusan kivonják a forgalomból az autót ha nincs befizetve a súly adó ma már teljesítmény adó!
2013. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!