Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hova kell fizetni a gépjárműad...

Hova kell fizetni a gépjárműadót, ha időközben elköltöztem?

Figyelt kérdés
Két csekket kaptam az év elején attól a polgármesteri hivataltól, ahol korábban laktam, de közben elköltöztem és megváltoztattam a lakcímkártyámat is. Az első részt befizettem, a 2. részt szept. közepéig kellene. De hova? Küldhetem még a régi csekken a régi helyre vagy újat kell kérnem az új helyről és oda kell fizetni?

2013. jún. 2. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A gépjárműadóval kapcsolatban a január 1-jei állapot a döntő, ezért van az, hogy ha jan. 2-án adod el a kocsit, akkor is ki kell fizetned az adót arra az évre. Ebből kiindulva szerintem fizesd be a már megkapott csekket szeptemberben, az új lakhelyed szerinti önkormányzat meg majd küldi jövő márciusban a következő két csekket. Persze ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg az önkormányzat adóosztályát, de szerintem ugyanezt fogják mondani.
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!