Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időnként és milyen...

Mennyi időnként és milyen okból cserélitek le a kocsitokat egy másikra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk pénz??
2013. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Pl. nekem lenne pénzem, szted egy régi fossal járnék amit még használtan vettem? Bár cserélhetném 2-3 évente a kocsimat olyan okból h van pénzem..
2013. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne rinyáljatok, én is már 7 éve ugyanazzal a régi Fiattal járkálok! Idén többet költöttem javíttatásra mint amennyit ér!!!
2013. dec. 14. 00:44
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is bőven többet költöttem már szervizre mint amennyit ér a 14 éves használtan vett fosom. és a büdös életbe nem lesz pénzem jobb kocsira. ez fog szó szerint rám rothadni, ha pedig tönkremegy, lehetek öngyilkos.
2013. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

A kocsi nem befektetés, és a ráköltött pénz nem értéknövelő tényező, hanem fenntartási költség.

Amúgy ameddig valami jó, működik, nem szoktam cserélni. Se telefont, se tévét, sem semmit. Az marhára nem érdekel, hogy közben már kijött n+1 új generáció a típusból, a pszichikai elavulás fogalmát nem ismerem, nem ciki ha valamim régi, de működik.

Ha nem lesz valami gazdaságosan meg nem javítható baja, szerintem 5-6 év múlva is ugyanezt a most 10 éves Suzukit fogom használni.

2013. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásodat! Örülök, hogy vannak még ilyen pozitív személyiségek!
2013. dec. 14. 00:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül nem lehet pozitívnak lenni. Aki ezt gondolja, az becsap mindenkit. De legfőképpen saját magát. Am én nekem ha lenne pénzem mondjuk egy vadiúj GL 63 AMG Mercire, azt pl. lehet h nem cserélném le kb. 4-5 évig... Már persze ha nem törném össze. De a lényeg én addig nem cserélném le az autómat, míg nem érzem rá szükségét. A mostani 14 éves szaromat nagyon szívesen lecserélném, de soha nem lesz ilyen, mert kis csóró magyar vagyok az egyik pesti panel lakótelepről. De ha megnyerném a Lotto 5-öst, akkor cserélném csak le az autómat mikor már tényleg borzasztóan unom és már elegem van belőle, meg ki is jött az új modell, stb..
2013. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés első felét nem tudom értelmezni, mert még nem cseréltem a sajátomat, ami idén 8 éves. A családomban van egy 36 éves első tulajos autó, az sem volt még soha cserélve.

Cserélni mondjuk akkor cserélném, ha olyan baja lenne ami nem javítható ésszerű összegből. Értsd: a javítás többe kerülne mint egy másik újabb, jobb autó.

2013. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha beválik egy típus akkor minek lecserélni,van egy 2004-es 320i 6 éve megvan és semmi kedvem lecserélni mert bevált de ha lenne 6-10 millám vennék a bmw mellé egy 2003as 911 carrera 4S
2013. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Néhány évente. Mert megunom, kipróbálnék mást.
2013. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!