Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha télen nem szabad alufelnit...

Ha télen nem szabad alufelnit használni, akkor a drága autókon miért van az mégis?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 19:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%
Télen nem szabad alufelnit használni? Miért? Ki mondta? Ki tiltja meg? Jogszabály? Törvény?
2013. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg én nonstop alufelni és téli gumi kombóval járok (értsd, egész évben!). A felni olyan, mint újkorában, a gumi se kopik feltűnően.
2013. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

# 12/12

Alufelnire futja,de nyári gumira nem?

Cöhhhh

2013. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Zseton lenne rá, de én nem játszadozok az átszereléssel. A szakértők szerint a 3-4 éves téli gumi már öregnek számít, tehát lehet kidobni. Akkor inkább elhasználom.
2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Van téli alufelni is :D
2013. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag a gumigyár 6 évre adja meg a szavatosságot.Nos vagy szerzel még alufelnit amire külön rakod a nyárit vagy szerelteted.Nos ezzel nem hinném hogy Te xarakodnál hiszen a szerelő dolgozik vele.Amúgy nekem 8 felnim van felgumizva,ezt a 4-et a szerelő 2500-ért cseréli és centírozza mindegyiket.Szóval még nem is drága,ha meg lusta vagy a gumishoz elmenni akkor ennyit rólad.
2013. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nyári gumi 6-8 év, téli 3-4. Nézz utána.
2013. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Ez nem mentség arra hogy nyáron is téligumival jársz mert lusta vagy elvinni a gumishoz!

csak hogy tudd,nyáron nem jobb a tapadása a téliguminak sem,ki lehet próbálni,ha lesz egy baleset akkor keményen meg fognak büntetni és akkor meg is fogod érdemelni!

Nem tagadom az elég kemény hogy egyes embereknek gondot jelent hogy elvigyék a kocsijukat gumishoz...Én mit szóljak?Éljel nappal dolgozom,szabadnapom sosincs ha elvihetem a kocsit gumishoz nekem az a pihenő,mert akkor nem dolgozom.Szóval értékeld át egy picit az életed mert innen nézve elég silánynak tűnik.

2013. dec. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Én lassan 8 éve így járok már, meg a baráti köröm fele is. Több gumistól is kérdeztem, azt mondták az új téli gumik alig kopnak már jobban nyáron, mint a nyárik. Teljesen jó..

A téli gumi nyári használatáért pedig soha nem büntettek. Ismételten arra kérlek, hogy a félinformációk helyett nézz után rendesen a dolgoknak. Én megtettem.

2013. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

#18, 03:12

"ha lesz egy baleset akkor keményen meg fognak büntetni"


Magyarországon biztos nem, ugyanis nem kötelező az évszaknak megfelelő gumi használata. Az már más kérdés, hogy külföldön mit szólnak hozzá.

2013. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!