Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Swift vagy Splash? Melyik...

Új Swift vagy Splash? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Nekem a Splash jobban tetszik. Ismerősök szerint a Swift jobb.

2013. dec. 15. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy autó a jobb!
2013. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 misiért milyen új "autót" adnak?
2013. dec. 15. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Ford Fiesta? Renault Fluance? :O Toyota Yaris? :O Stb?


Ha mindenáron újat akarsz.


De én ennyiért vennék valami komoly autót, igaz használtan.

2013. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csaj vagy igaz,de a swift az valóban jobb választás bár a splash magasabb így városban (mind a kettő megbízható bevált technika és mind a kettő női autó )
2013. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Automatát akarok az nincs más újonnan 3 Misi körül. Egyébként nem az volt a kérdés, hogy van-e jobb, szebb, nagyobb autó. Nem is az volt, mit adnak az áráért használtan. Kizárúlag azoknak a véleméníe érdekel aki használta mindkettőt.
2013. dec. 15. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
2 közül a swift a nyerőbb!
2013. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21:55 Miben jobb?
2013. dec. 15. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom ezeket a válaszolókat, hogy inkább autót vegyél.. Mert a Suzuki az mi?! Sok ilyen válaszoló a két kezét összetenné ha lehetne egy sz@ros Swiftje, vagy sokuknak egyáltalán jogsija... Lehet hogy nem a legjobb, legbiztonságosabb autó, de megbízható, strapabíró, és olcsó. Sokaknak elég alternatíva a busz helyett.

Kérdező: Inkább a Swift! Főleg a mostani, nagyon jól sikerült ráncfelvarrni az előző generációt. Vezettem már mind 2-es, mind új Swiftet, sőt Splashet is, sokkal jobb a Swift. Ezt a bajor prémiummárka tulajdonosaként mondom. Nyilván nagyobb, biztonságosabb és több is az extra, de a költségek is.

2013. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom kérdező hogy nekem írtad e a kérdést hogy Miben Jobb?

A legfőbb oka az hogy a swiftben aránylag elfér 4 ember ez azért nem egy hátrány.Szerintem az utastere is szebb pl a műszerfal!A splastől valamennyivel jobban fekszi az utat.Valahogy nekem félelmetes a kicsi keskeny magas felépíts kombinációja!

Nem beszélve a swift kb 30 éves múltjáról.

2013. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!