Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos 1.5 SE állandóan...

Szegedi Sándorr kérdése:

Daewoo Lanos 1.5 SE állandóan megáll menetközben Majd pöcrre indul! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok .....


Daewoo Lanos-ommal van valami probléma amitől már falnak megyek.......:)...

1.5 ös SE. benzin 98.as évjárat most vettem júliusban..lementem már vele 16 ezret egyetlen fillért nem kellett ráköltenem csendes kényelmes pörgős.....kivétel olajcsere......

Egyik pilanatról a másikra,fogta magát és megállt..alapjáraton a piros lámpánál.....mad 2x-3x indítozom semmi..aztán 20-30 másodperc szünet után pöccre indul....persze nem csak akkor áll le amikor üresben vagyok alapjáraton hanem 4 esben 80 nál 3 asban 50 nél mikor milyen kedve van...és ami még érdekes hogy van olyan amikor 1 et visszaváltok és visszaröffen a motor.....

Már cseréltem A/C-t gyertyakábeleket és gyertyákat.benzinszűrőt,és újra vezetékeltek belül egy jó pár kábelt mert össze volt sülve és rángatott is.....a rángatás megszünt de a leállás mindennapos gépre nem tudják kötni mert 98 as valami régi csatlakozós.....ja és a müszerfalon semmilyen hiba ikon nem jelenik meg soha....Tudna valaki segíteni?


Gyújtótrafó csere esetleg? De akkor néha miért röffen újra be ha visszateszek 1 sebességet?


Előre is köszönöm.



#probléma #gyújtótrafó #Daewoo Lanos 1.5 SE 98'
2013. dec. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
forum.chevyklub.hu
2013. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, ja, menj fel a fenti fórumra, ott kérj segítséget, de ne feled, táv autójavítás nincs, max pár jó ötlet.

A fenti fórumon a lakóhelyedhez közeli szakit talán tudnak ajánlani, aki érdemben megnézi az autód.

2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is már fel is regisztráltam....de azt mondjátok meg nekem hogy az oldalon belül hol tudom kiirni a problémáma mert csak az adott témákhoz tudok hozzászólni....külön kiirni mint itt még nem tudtam ....
2013. dec. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!