Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300 ezerből milyen BMW-t vegyek?

300 ezerből milyen BMW-t vegyek?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat. Vársoba menőzni, csajozni, driftelgetni kéne.

2013. dec. 23. 08:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem fake a kérdés.


Most voltam a boltban és láttam króm sárkány matricát és racingos ülée huzatot és műbőr kormányvédőt meg krómcsíkot. Szerintetek ha ezeket felrakom tuningnak akkor menőbb lesz? Ha a kipufogót kifúrom jobb hangja lesz?

2013. dec. 23. 10:47
 12/28 A kérdező kommentje:
Jah és ezek a tuningok hány lóerőt adnak?
2013. dec. 23. 10:48
 13/28 A kérdező kommentje:
Jah és ezek a tuningok hány lóerőt adnak? Esetleg Type-R matrica is ad több lóerőt? Meg a GTI jel is?
2013. dec. 23. 10:49
 14/28 anonim ***** válasza:

[link]

vedd meg ezt nem baj ha nincs benne motor kiállítod a ház elé, összegyűjti neked falu összes csaját, egy puncimágnes ez az autó

2013. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok karosszéria rész hiányzik. A motor váltó nem baj, hogy nincs meglehet csinálni pedálosra,
2013. dec. 23. 11:08
 16/28 A kérdező kommentje:
Jah és nem faluban lakok.
2013. dec. 23. 11:08
 17/28 anonim ***** válasza:

Semmijet. ha csak nincs még fél millád hogy rendbe rakasd. Ugyanis "csak városba használnád" ez ok de féknek minimum kell lennie rajta és ennek felújítása legalább egy 100 ezres.Nem az esztétikával kell kezdeni egy autó javítását hanem a biztonságos közlekedéshez való alkatrészeket eszközöket kell megjavítani először.És még akármilyen hibái is lehet egy 300 ezer ft értékű BMW-nek? Szóval először ted rendbe a féket és a futóművet meg vegyél re egy garnitúra téligumit ez is benne van egy 100 ezresbe legalább ezután jöhet a csecsázás mikor már biztonságosan lehet közlekedni az autóval!És persze még rengeteg hiba lehet amit fel sem soroltam!

Amúgy meg hányszor akarod még feltenni ezt a kérdést én már találkoztam ezzel a kérdéssel egyszer és ugyan ezt írtad ,hogy úgyis csak városban használnám jó egy szakadt roncs is csak BMW legyen!

2013. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Szia macilaci nem én tettem fel a másik kérdést.

A fék az jó lenne, ha jó lenne, de a futómű nem érdekel annyira, hiszen nem mennék vele túl gyorsan, hiszen csak villogni kéne, meg a tesco parkolóban kipufogót durrogtatni, arra meg minek a jó állapot?

2013. dec. 23. 11:14
 19/28 anonim ***** válasza:

"futómű nem érdekel annyira, hiszen nem mennék vele túl gyorsan"

50 nél is kiegyenesíthetsz egy kanyart az elfosott teleszkópok miatta.Sajna aki autót akar a fék futómű alap dolog hogy jó legyen kis sebességnél is ez alól nincs kibúvó.

2013. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Már rég bevallotta, hogy kamu a kérdés, minek válaszoltok még rá?
2013. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!