Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mi lenne az...

Testépítők! Mi lenne az ideális választás?

Figyelt kérdés
Először is az étrendem rendben van, csak némi kiegészítésre szorul, mivel nem fér belém annyi kaja, amennyire szükségem lenne, meg időm sincs annyit megenni a nap folyamán. Inkább kicsit vékonynak mondanám magam, szóval tömeget kellene növelnem. A fehérjebevitelem nagyjából megvan, tápkiegből 20-30 grammra lenne szükségem, inkább a szénhidrátot kellene valahogy megoldanom, nehezen fejlődő tipus vagyok. Zöld Jumbo-ra gondoltam, csak abból 13-14K a 4,4 kilós kiszerelés, ami kevesebb mint egy hónapig elég... szégyen vagy nem szégyen, nem fussa. Arra gondoltam hogy veszek 4kg power proteint, vagy 3kg promixet (mindkettő kevert fehérje) és azt egészíteném ki reggel és edzés után 70g szőlőcukorral, végülis szénhidrátnak szénhidrát. Lefekvés előtt csak simán innám. Ez így rossz megoldás lenne? Vagy ha nem, akkor mit tudtok ajánlani, ami nem is zabálja fel a pénztárcám, de értelme is lenne a dolognak? Sajnos nem vagyok még annyira tájékozott ebben a témában.
2012. febr. 7. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

70g dextróz elég sok reggelre...

Én inkább zabot kevernék bele, illetve az mehet napközben is, egyéni igényeidnek megfelelő mennyiségben.

2012. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van , vegyél zabpelyhet , daráld le , és azt idd reggel , viszont edzés után okés a 70g dextróz
2012. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Kb 100g zabot gondolok reggelre(reggel abszolút alig tudok kajálni), több nem fog lemenni, az biztos, de szerintem elég lesz. Köszi mégegyszer !:)
2012. febr. 7. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Az úgy elég is lesz reggelire, 25-30g fehérjeporral kiegészítve.

Egy tipp, ha esetleg nem darálod le a zabot:

este elkészíted a fehérjeturmixot, ráöntöd a zabpehelyre, berakod a hűtőbe, másnap reggel meg kiveszed és eheted is. Ez azért jó, mert ezidő alatt faszán felszívódik a zabban a fehérje, és tök finom reggeli lesz.:) Persze ezt meglehet csinálni úgy is hogy ledarálod, abszolúte ízlés függő.

2012. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Gondolom tejsavófehérjével lenne az igazi amit írtál az íze miatt, dehát az ugye másodlagos szempont. Azért teszek vele egy próbát :D

2012. febr. 8. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a tejsavónak köztudottan jobb az íze mint a kevert fehérjéknek...de figyelj, kipróbálod, ha nagyon nem bírod megenni, akkor fogod, öntesz rá még egy kis vizet hogy hígabb legyen, azt legurítod turmixként.
2012. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam keverttel (promix). Egész ehető lett :D
2012. febr. 9. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor hajrá!;)
2012. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!