Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 évs lánynak milyen autót...

20 évs lánynak milyen autót javasolnátok 2. autónak 650000 ft-ig?

Figyelt kérdés
Mercedes A140-en, és peugeot 206-on gondolkozom, de szívesen várnék javaslatokat. Jelenleg egy renault twingo-m van
2013. dec. 26. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem adod el a Twingot és akkor nagyobb kereted lenne egy autó vásárlásra?
2013. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A Mercit ennyiért ne vegyél, már csak azért se, mert a kínálat 90%-a (ha nem több) németből behozott szemét. Mondjuk azt nem értem, hogy minek 2. autó (vagy minek épp ilyen)? Írd le, hogy mire akarod használni, amire az első nem jó (bányába járni, kutyákat fuvarozni, megkerülni a Földet, akármi).
2013. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek 2 ugyanakkora autó? A kicsi twingo mellé kell még egy, szintén ugyanolyan kicsi 206-os? Ez csak valami női logika lehet... :)
2013. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, második autónak olyat szokás venni, amire az elsőt nem lehet használni. Pl. Twingo mellé Berlingo, hogyha pl. ruhaboltod van, mert azt meg lehet pakolni holmival. Vagy valami kabrió nyárra. Vagy terepjáró "játszani". Vagy valami régi gép veteránozni.
2013. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már van kis autód második autónak én is valami nagyobbat ajánlanák pl

Opel Astra G

[link]

Toyota corolla (béka lámpás)

[link]

[link]

VW golf IV

[link]


A linkek csak tájékoztató jellegűek és nem azért linkeltem ,hogy kimondottan csak ezek közül valamelyiket vedd meg!

2013. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek még egy kicsi kocsi a Twingo mellé? Mi a baj a Renault-val?


Kicsit többet is írhattál volna. Pl hogy mire kellene a 2. kocsi, hol akarod használni, stb.

2013. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, rosszul fogalmaztam meg. Nem a twingo mellé lenne még egy, hanem ahelyett
2013. dec. 27. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy valami rosszul fogalmazás volt a dologban :) Mercedes A-osztályt akkor se, ellenben ha egy kicsit nagyobbat keresel, ilyesmiket:

Mazda 323: [link]

Ford Focus: [link]

Honda Civic: [link]

Renault Megane: [link]

Toyota Corolla: [link]

Peugeot 307: [link]


...ellenben, ha maradnál a mostani mérettartománynál:

Lancia Ypsilon: [link]

Citroen Saxo: [link]

Fiat Punto: [link]

Suzuki Alto: [link]

Opel Corsa: [link]

Nissan Micra: [link]

2013. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!