Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tiltják meg a hatóságok,...

Miért tiltják meg a hatóságok, hogy autóval felmenjünk a befagyott tavakra?

Figyelt kérdés

tudom volt nemrég ez Hummeres példa, de azok tényleg hülyék voltak, mert 3000 kilós kocsival rámentek, az én kocsim ennek a fele teletankolva, és csak akkor mennék rá ha tényleg több mint 20 centi vastag a jégpáncél, ehhez több napig -10 foknak kell lenni.

De ezek miatt a barmok miatt ha jól tudom hoztak egy olyan jogszabályt, hogy büntetés jár érte ha kocsival elkapnak a jegen ha autózol.

de miért? a te dolgod nem, ha hülye vagy akkor meg így jártál.-szerintem legalábbis.

ti mit gondoltok erről?



#jég #jégautózás #autóval jégen #autózás jégen
2013. dec. 30. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
azert,hogy ne csinalj fölösleges munkat a tüzoltoknak.
2013. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Azé' hogy ne szakadjon be alattad a JÉG.
2013. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen a hammeresek is azt gondolták hogy nem fog alattuk beszakadni.... :)

Engem nem izgat! Jégen kocsival?NE égess már!Jégen motorozni kell! :)

2013. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért, h utána ha baj van akkor ne kelljen fél napot szopni a hülyék miatt.
2013. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dörmögő ***** válasza:
100%
Mert ha beszakad alattad a jég akkor a kocsiból különböző szennyező folyadékok juthatnak a vízbe, ami ott fog úszkálni a jég alatt. Azt ki fogja onnan kiszedi szerinted? Ha csúszkálni akarsz akkor keressetek belvizes földeket, ott jóeséllyel fenékig be van fagyva a 10-20 centis víz.
2013. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt vagy 10 éve, falunkban van egy magán hogásztó, le volt engedve a vize kb. 20 centisre, az egész megfagyott. Mi, kisebbek bicikliztünk, csúszkáltunk rajt, nagyobbak motorral, szakadt kispolákkal, zsigulikkal, mtz-vel mentek rajt. Mi is beültünk hozzájuk párszor. igan jó volt, kicsit felgyorsultál, aztán csak pörögtél-pörögtél.

Most is lehetne ilyen, de azóta a tó is mélyebb, a gazdája is más, meg halak is vannak bent.

2013. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy idézzek a kérdésedből: "ha hülye vagy akkor meg így jártál"

Te hülye vagy, szóval így jártál. :)

2013. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy ha kocsidban van egy üveg 80%os Abszint akkor azért nem szólnak de ha van nálad 2 szál füves cigi akkor meg eljárás indul ellened mert bűncselekményt követtél el.


A dolog érdekessége az, hogy az abszint képes embert ölni míg a füves cigit másnapra "kialszod".


Jelezném, hogy sosem füveztem még és alkoholt se iszok évek óta de ezek a törvények felháborítóak és egyben szánalmasak is.

2013. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!