Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50ccm-es...

Melyik a legjobb 50ccm-es gyorsasági motor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikben ugyanaz a minarelli AM6 motorblokk van, úgyhogy csak vázban, fékekben, és pár apróságban lehet minőségbeli különbség, használtan már teljesen mindegy, mert attól függ minden, hogy az előző tizenéves hülyegyerek mennyire qúrta szét előtted...
2013. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mivel ezt a gépet nem a megbizhatóság, vagy a praktikusság szerint minősitik, igy marad az erő, és a gyorsaság. Abban pedig az Aprilia RS50 a legjobb.
2013. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
CBR 1000RR
2013. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

#2 fogyatékos vagy? most írtam le, hogy MINARELLI AM6 blokk van az 50-es vizes 6-os motorok 95%-ában, tehát MOTORIKUSAN UGYANAZ.


[link]

Majdnem mindegyikbe ez van beledobálva.

2013. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es


Lehet te vagy fogyatékos, én nem tőled, vagy az internetről olvastam valamiket ezekről a motorokról, hanem hajtottam is ilyeneket régen, és vannak 15-16 éves ismerőseim, akiknek ilyenjük van, kérdezd csak meg, hogy melyik motor a legjobb ebből a kategóriából.

2013. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van... minden egyéb változhat, de a blokk UGYANAZ, az oldaldeknire más van felvésve, de belül UGYANAZ, mivel nem fog senki külön saját blokkot fejleszteni, ha sokkal olcsóbb megvenni egy jól bevált és kiforrott modellt. Aprilia, motorhispania, betamotor, rieju, cpi, generic, YAMAHA és pár éve a derbi is AM6-al készül.
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak van igaza.
2013. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!