Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsisnak?

Kezdő jogsisnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autót vagyis inkább csak egy olcsó régi valamit!lehetőleg szívó dízelt!

Esetleg erről valami vélemény?

[link]

Érdemes e megnézni ezt az autót megnéz,esetleg megvenni ha motorikusan működő képes és a későbbiekben kipofozni karosszéria stb!



2013. dec. 31. 02:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
2013. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyéb információ:


Garázsban tartott.

Leírás:


Nyugdíjas tulajdonostól.

hát persze:D

2013. dec. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:

ez az autó 10 évvel öregebb mint te.

sokalltam azt a 84 lovat,utánanéztem,a kettes dízel volt 68 lovas,amit linkeltél az benzines lehet.

ilyen kevés pénzért ne vegyél autót.a szívódízelek is mind öregek,nemcsak a motor hanem te is szívni fogsz.

2013. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az autó spec. benzines.
2013. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a pontos körülményeidet, de:

Feltétlenül életbevágóan fontos most azonnal egy autót venned?

Mi lenne, ha azt csinálnád, mint sokan mások: dolgoznál egy-két évig, spórolnál és vennél valami normálisabb autót, ami legalább ebben az évezredben készült?

Ha eddig kibírtad buszozással, akkor még egy-két évet kibírsz, nem?

Hidd el, a saját érdekedben írjuk, amit írunk.

2013. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy öreg japcsi gépezetet!Egyébként 3 évvel idősebb vagyok a linkben szereplő autótól ez az autó!

A szakmám karosszéria lakatos egyébként és ebben is dolgozok már egy jó pár éve!

Egyébként 10 km bicajozok minden nap a munkahelyemre a szomszéd városba oda vissza egy 20-as!Csak már egyre nehezebben megy a bringázás ekkora távokra ezért raktam le a jogsit és régi álmom család és saját ház után az, hogy rendbe hozzak egy szinte roncs autót,de ehhez mostanra állok úgy anyagilag ,hogy meg is engedhetek magamnak egy hobbit!Szeretném megvalósítani az előtt mielőtt végkép nem bírok már bringát hajtani!A mostani kocsik nem tetszenek!

Amúgy van egy kis VW polonk ,de azt a feleségem használja,gyerekek,bolt,rokonlátogatás,6 éve vettük újonnan.Jó én is mehetek vele,de neki nagyobb szüksége van a kocsira a lurkók miatt)


Kb mennyi idő felújítani egy autót teljesen újszerű állapotba? Nem a karosszéria részre gondolok mert azt megcsinálom én hanem motorfelújítás,futómű teljes cseréje stb!

3.000.000 ft-ot szánnák rá abból a pénzből amit a maszek munkáimból tettem félre!


Viszont én is furcsának tartottam mert mindenhol csak az 1.6 benzines motorra bukkantam rá 84 pacival

dízelből csak 2.0 68 vagy 73 lóerősekre talált rá a gogle!

Egyébként se dízel se benzin párti nem vagyok nekem mindegy milyen üzemű motor hajtja az autót!

2013. dec. 31. 14:34
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És bocsánat mindenkitől azért ,hogy nem fejtettem ki jobban a kérdésemben hogy mit is akarok!

2013. dec. 31. 14:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha neked ez tetszik én már megvettem volna.

Felújítás hamar megvan ha van pénz és szakember aki megcsinálja motorikusan és elektronikusan.

Műhelybe kikapják a motort és a váltót,haza vontatod.

Addig csinálod a lakatolást nagyba.

Aztán felfüggesztések difi,elektronika.

De 3mf nem is fog kelleni hozzá.

Akár mehet bele más motor is,de ezt te dönts el.

2014. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előző

ilyen:

[link]

2014. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na utolsó most jól össze zavartál az a ford is csábít! egyébként több eladó ilyen majdnem roncs öreg toyota van mint a linkemben szereplő.Na ezen most elgondolkodom milyen márkájú öreg autót vegyek ! OOO még hátrább vagyok döntésbe :D De köszi a fordos linket!
2014. jan. 2. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!