Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HY. Most szeretném megvenni...

HY. Most szeretném megvenni az első saját automat. Tudtok nekem mondani, jó ár érték arányú autokat? 17/f (Többi lent)

Figyelt kérdés

300ezret szánnák rá..

Lényeg az lenne szép legyen és megbízható,főképpen dízel érdekelne.De lehet benzines is éppen..

maximum 2000ezer köbbcentis legyen.

köszi előre is...



2014. jan. 1. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hy! Ha jól értem, akkor szeretnél egy autót venni. amit tudunk, az az hogy 300.000 legyen.


Legyen dízel, de az se baj ha benzines. Kis köbcentis legyen, de az se baj, ha nem. Nézzen ki jól, de az se baj, ha ronda, csak neked tetszen.


Így elég nehéz ajánlani..

2014. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennyiért Suzuki Swift, viszont abból már egy jobb fajta!
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Óó most szerintem meg lehet érteni a kérdést....

Na akkor leírom megint...

300ezret szánok rá dízel legyen...

Külső:Sedán vagy Csapot hátulju..

Motorikusan:1600-2000köbcentiig...

:)

2014. jan. 1. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Moszkvics kombi.Kérdésed alapján neked az kell.
2014. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
Kérdező azt kívánom neked hogy a megvásárolt autód megbízható legyen,ne kelljen a fődarabokhoz hozzányúlni és ne hagyjon az út szélén (ne rohadjon,ne legyen lopott).sajnos ténylegesen nincs tudomásom ilyen kocsiról ezért márkanvekkel vagy típusokkal nem fogok dobálózni.remélem megtalálod az igényeidnek megfelelő kocsit,sok szerencsét a keresgéléshez.
2014. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 kilóból csak szemetet lehet venni. Pláne, hogy ha 300e-d van rá, akkor reálisan 230 körül tudsz autót venni, a többit elviszi az átírás, a forgalmi, a műszaki és az első biztosítás.


Ha még reálisabb akarok lenni, akkor az ilyen árkategóriájú autókra min. 50e-t helyből rá kell költeni, tehát 180e körül tudnál autót venni. Annyiért meg már üzemképes roncsot sem kapsz.


Ha a 3 kilód csak az autóra van és e felett még van a többi költségre félretéve akkor én vagy egy 1.3-as régi swiftet vennék, vagy ha nagyon vágysz a dízelre akkor max. egy "zöldséges merci" jön ki belőle úgy, hogy értelme is legyen megvenni és ne kelljen kitolni a roncstelepre 2 hónapon belül.

2014. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lényeg az hogy tőled vegyen autót mi?Okosabbnál is okosabb.
2014. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dízelből ennyi pénzért a Turbódízeleket felejtsd el,legalábis 300.000-ért én nem vennék td autókatvégkép.Esetleg a szívódízelek között nézelődjél!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Benzinesekből meg 1.6-nál nagyobbat ne vegyél egy 1.3 is bőven elég főleg azért mert friss jogsid van fiatal is vagy és minnél nagyobb teljesítményű autót veszel a fizetnivalód annál több lesz rá!

Összességében tényleg valami kisebb benzinessel járnál a legjobban

Ebben az árkategóriában szinte a legolcsóbban fenntartható autó ami még megbízható is a swift ebből az szedán már elég pofás kis autó!


[link]

[link]

[link]

[link]

Esetleg még a régi corollák is szóba jöhetnek ezek is eléggé megbízható autók motorikusan!

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!