Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napraforgó olaj gázolaj helyett?

Napraforgó olaj gázolaj helyett?

Figyelt kérdés
22 éves 1,7D Fiat Tipo-ba menne csak érdeklődnék hogy lenne-e baja az autónak?
2014. jan. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, igaz én ifába tettem ,de az lényegtelen. Azért csesztetik mert nem fizetsz ugye utána jövedéki adót.
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az adagoló 40 ezer km után feladja majd a harcot, de legalább olcsó hozzá a bontott.

Keverd felesbengázolajjal.

2014. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Haverom apja a Q7-es Audijába is belerakta(teli tank étolaj). Azt mondta, hogy semmi változást nem vett észre erőben, reagálásban sem, csak sültkrumpli szagot húzott maga után.
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg jol megb*sz a rendor ha eszreveszi
2014. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekik is ment.

2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerit a Tipo köradagolós, így legfeljebb harmadába szabad keverni! Egyéb esetben nem lesz elég kenése az adagolónak, és rövid úton tönkremegy.


Arról mondjuk ne felejtkezzünk el, hogy amennyiben jövedéki adó megfizetése nélkül használod üzemanyagként, úgy megvalósítod az adócsalást, mint olyat.


Nem mellesleg, ha 1/10-be kevered, akkor is olyan szaga lesz, hogy 500 méterről fel lehet fedezni :)

2014. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy aki használja, mert biztosan nem két ember használ így autót, az pont a jövedéki adóval foglalkozik, eleget tesz zsebre minden másból az állam.
2014. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!