Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-os kérdés 206-osom...

Peugeot 206-os kérdés 206-osom van.. Most hirtelen háromszor hagyott cserbe rövid idő alatt.. Mi lehet ez? Önindító? Gyújtáskapcsoló? Esetleg gyertyák? Akkumlátor kizárva azt már bemértük.. Köszi a segítséget előre is..

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kérdésem, aki tud légyszíves válaszoljon rá!


206-osom van.....most hirtelen háromszor hagyott cserbe rövid idő alatt.....Először nem indult el az udvarban, kitoltuk az utcára délután jött a szerelő akkor egyből indult......másodszor bevásárláskor csinálta ezt jött egy ottani szerelő önindító körül nyomkodott valamit a sötétben, ezután elindult.....harmadik esetnél, úgy húztak haza....3-4napon keresztül próbáltam elindítani, majd 24.-én szent este elindult! Azóta többször elindítottam és elindul, de nem merek vele sehova menni......viszem szerelőhőz, azt mondta ott kell hagynom 2napra legalább....félek, hogy ebből elég komoly ár lesz, mivel nem vagyok ott azt mondd amit akar....mi lehet ez? Önindító? Gyújtáskapcsoló? Esetleg gyertyák? Akkumlátor kizárva azt már bemértük.......köszi a segítséget előre is.....


2014. jan. 5. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szintén dízel 206. Egy időben rendszeresen csinálta. Megálltam, leállítottam aztán nem indult... Kirázódott az egyik biztosíték, mindig kiráncigáltam a biztosítékokat, visszaraktam és indult, csak lusta voltam kisakkozni melyik szarakodik.


Volt, mikor hetente 2x csinálta, most már pár hónapja nem is jött elő.

2014. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt én hülyeségnek tartom, habár lehet csak én szerelőm ilyen, de régóta ismerem, és senkit nem vág át! Pont azért viszik sokan hozzájuk a kocsikat mert minél olcsóbban javítják a kocsikat és nem egyszeri alkalommal nyúlják le a kuncsaftot!

Az, hogy mi a baja, azt majd a szerelő tudja megmondani, így mi is csak ugyan ezekre a hibákra tudunk tippelni!

2014. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A miénk 98-as benzines! De én egyszer sem nyúltam a bíztosítékhoz, és mégis indult ez a fura....ismerősök közül is mindenki mást mondd....az autószerelő akihez eddig hordtam azt mondta vigyem be egy villamosságihoz, mert ő tuti megtudja csinálni....nah és róla nem sok jót hallottam....a környéken meg nem nagyon van másik ilyen szerelő.....
2014. jan. 5. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Az nem megoldható, hogy esetleg valami hozzáértőt magaddal vigyél? Az egyik szerelő ismerősödet. Esetleg vidd máshova az autót.


Mert így 100%, hogy átfog vágni. Figyelj egy barátommal már ott elkezdték, hogy ott tartották csomó időre az autót. Aztán fizetéskor még mondták is, hogy egy óra ugye 5 ezer... Stb.. Aztán végül ebből a szervizből - Budapest 10. kerületéből elvontattam az autóját Dunaújvárosba kötéllel és ott egy megbízható srác úgy megcsinálta neki, hogy azóta sincs semmi baja. Ez nyáron történt, a szerviz másfél hétig ott tartotta a semmiért. Néha kicsit hozzányúltak amikor olyan kedvük volt.. Tetemes összegért persze. Látszott is természetesen h csináltak valamit. NÉHA. Ugyanis pókháló borította az autó kerekét. Meg csak szétbarmolták igazából, semmi jót nem csináltak vele. Csak magukkal,mert sajnos lehúzták pénzzel.


Megbízható szerelőt rohadt nehéz találni.

2014. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

após pug-ja (peugeot 206) hasonlót játszott.

Ott gyújtókábeleket cseréltek, és láss csodás helyre állt a rend.

Pedig előtte megjárta pesten a legnevesebb peugeot szkaszervízt is

Próbát megér

2014. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet a gyújtáskapcsoló is meg az önindító is.

(vezetékek, saruk gondolom rendbe vannak)


Ha nem indul próbáld meg megkocogtatni egy vas darabbal az önindítót. Ilyenkor rázkodik. És ha így indul akkor valszeg szénkefés.

Az önindítónál leellenőrizheted hogy kimegy e az 50

2014. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem indul? Ha elfordítod a kulcsot, pörgeti az önindító a motort és úgy nem indul, vagy meg sem mozdítja?
2014. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Behúzótekercs?!
2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfordítom a kulcsot, kivillan a 3lámpa(olaj, aksi, kézifék) és innen nincs tovább....Nem is tekeri meg semmi :(
2014. jan. 6. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor lehet az immo is.
2014. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!