Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-os kérdés 206-osom...

Peugeot 206-os kérdés 206-osom van.. Most hirtelen háromszor hagyott cserbe rövid idő alatt.. Mi lehet ez? Önindító? Gyújtáskapcsoló? Esetleg gyertyák? Akkumlátor kizárva azt már bemértük.. Köszi a segítséget előre is..

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kérdésem, aki tud légyszíves válaszoljon rá!


206-osom van.....most hirtelen háromszor hagyott cserbe rövid idő alatt.....Először nem indult el az udvarban, kitoltuk az utcára délután jött a szerelő akkor egyből indult......másodszor bevásárláskor csinálta ezt jött egy ottani szerelő önindító körül nyomkodott valamit a sötétben, ezután elindult.....harmadik esetnél, úgy húztak haza....3-4napon keresztül próbáltam elindítani, majd 24.-én szent este elindult! Azóta többször elindítottam és elindul, de nem merek vele sehova menni......viszem szerelőhőz, azt mondta ott kell hagynom 2napra legalább....félek, hogy ebből elég komoly ár lesz, mivel nem vagyok ott azt mondd amit akar....mi lehet ez? Önindító? Gyújtáskapcsoló? Esetleg gyertyák? Akkumlátor kizárva azt már bemértük.......köszi a segítséget előre is.....


2014. jan. 5. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mint előttem is írták már, valamivel meg kell kocogtatni az önindítót, ha ekkor indít, akkor az önindítót fel kell újítani, vagy cserélni. 10e Ft körül van a bontott. Ha nem reagál a kocogtatásra, akkor direkt árammal le kell tesztelni. 2 vezeték megy az önindítóra. Egy vastag, ami egy 8-as anyával hozzá van csavarozva és egy vékony amit egy 5-ös anya rögzít. Ennek a vékony vezetéknek kell egy pozitívot adni direktbe egy pillanatra. Ha elindul az önindító, akkor a gyújtáskapcsolónál, vagy az immonál kell keresni a hibát.
2014. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!