Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis kocsit vennék? (többi lent)

Kis kocsit vennék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Valami kisebb nem túl drága autóra gondoltam. Árban Max 300E ig. Milyen kisebb kocsit tudnátok mondani? Ilyen kis boltba tóra barátnőhöz szaladgálós kellene. Ha nem sikerül, akkor inkább veszek egy 125-150ccm robogot azzal úgy sincs sok baj.


néztem mar polski cabriot elég vad :D


2014. jan. 6. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy suzuki fan sőt! De ilyenre tényleg valami kis suzuki lenne jó. Nincs is olyan nagy biztosítás rá mert nem egy erőgép mégis gurul és erre pontosan jó. Alkatrész gondolom olcsó bele mert annyi van mint a szemét és úgy tudom nem is annyira megbízhatatlan csak ne karambolozz abban annyira nem jó :D
2014. jan. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legkisebbek közül: Panda, Maruti, Tico, Matiz. Ezek tökéletesek városi használatra.
2014. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!