Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szégyelni kell, ha az ember...

Szégyelni kell, ha az ember fiatalon a szülei kocsijával közlekedik? Kinek szúrja a szemét?

Figyelt kérdés

Osztálytársam a szülei, pontosabban apja autójával jár suliba, de nem a suli elé parkol, hanem mellette egy utcába.

És mondtam neki hogy miért nem ide áll meg közel?

Mondta, hogy nem akar itt irigykedő embereket.

Mert az osztályból kb 2 v 3 jár szülő autóval, de ők még büszkék rá, hangoztatják.

Mondtam neki, hogy ugyan már, ki sznobozna mmár le? Nem Porsche val jár hanem apja régi renaultjaval.

De azt mondta az is szúrja sokak szemét! Sőt sok felnőtt is irigykedik ha 17-20 évesen te autóval jársz, mikor ők 30-40 évesen sem!



Igaz ez? Komolyan ez Magyarország? Még titkolni kell ha kocsival jársz?

Te titkoknad?



2014. jan. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én is titkolom hogy kocsival járok fősulira, pedig csak másfél milláért vettem

gimiben meg volt aki full új A3-assal jött

irigyek az emberek, és jönnek a szent szöveggel, hogy biztos nem magának vette, meg hogy tuti így meg úgy, közben meg ők lennének az elsők, akik kocsival mennének mindenhova ha megtehetnék

2014. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sinead ***** válasza:
Én saját kocsival(Opel Corsa 2005) járok iskolába minden nap. Nem nagy a táv, akár gyalogolhatnék is, bevallom. Az autót kaptam, de ki is érdemeltem. Tankolni én tankolom. Ha a pénzem elfogy, értelemszerűen majd gyalogolok. Volt már pár alkalom, hogy a családi kocsival(Suzuki Ignis 2005) mentem, akkor is ugyanoda parkoltam vele mint a sajátommal. A suli 'parkolója' egy füves saras poros(időjárásfüggő) terület, ami legtöbbször mindig tele van. Két oldalt parkolnak autók, én pedig középre szoktam beállni. Nagyon nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam, viszonylag jó tanuló vagyok, nem menőzök vele, mondhatni hogy nagypapásan vezetek.
2014. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, 15 km-re lakok a sulitól és néha a szüleim 16 éves kocsijával megyek ( ha ünneplőbe kell menni)

A suli elé parkolok és lesz*rom az irigykedők véleményét. Engem nem is b*szogatnak, csak első pár alkalommal piszkáltak, de mindig b*sztatjuk egymás ami nem komoly :D

2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem csak tervbe van a jogsi. Viszont tuti a kapuba állok majd:D

Ha szólnak, csak annyit válaszolok:

Jó BKV zást köcsög!

2014. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először mikor kocsival mentem az ajtó elé álltam be apám Thaliájával, persze nem menőzésből, de muszáj volt ezeknek a nagyképűeknek megmutatni.
2014. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!