Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300 lóerős Audi S3 túlzás egy...

300 lóerős Audi S3 túlzás egy kezdő sofőrnek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem b*zmeg...:DDD
2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy. De várjál, bazki.. Te ilyen gyenge fossal akarsz kezdeni? Ne vicceljél már!
2014. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gelazso ***** válasza:
kiszalad alólad.
2014. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyenge, én egy r500-as v8-as Scaniaval kezdtem, persze előtte lebicikliztem úgy 100000km-t egy 75 lovas mountainbikeal
2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy túlzás. Csak majd jót röhögnek a szuzukisok, ladások, trabantosok, amikor tétovázol a sarkon, hogy most kikanyarodhatok, vagy nem kanyarodhatok, ők meg szépen körbeautóznak.
2014. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

90 lovas autonkat is tudom ugy vezetni friss jogsival, hogy egy egy kilepo gyalogos, oz vagy szarvas, es meghalok. Eleg 130al menni egy tempos kanyarba nyalkas uton, es anyuek hozzak a kovetkezo fara a koszorut. Marpedig erre kepes a 90 lo is. Bu_ta tapasztalatlan kezdo sofor, aki torettonak erzi magat a halalos irambol, annak 65 lo is sok. Erted ugye? :D Viszont 300 loval is lehet okosan menni. Nem kell olyan tartomanyba lenni a fordulatszam meronek ahol leadja a 300 lovat.


Ha megtudod allni, hogy ne ugy vezesd ahogyan illik, akkor nem sok. Igy viszont nem kell s3. Tehat a valaszom:


vagy nagyon nagy tulzas, vagy nagyon nagyon felesleges. Soforje valogatja

2014. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első oszlopig sok lesz. Ha élve kiszállsz/kiszednek, utána már ártalmatlan a kocsi.


Nem rosszindulatból írtam eme soraim. Ennek még a fele is sok kezdőként. Ráadásul van egy olyan érzésem, hogy az autó árát nézed csak.


Ilyenbe nem illik háromér' tankolni a benzinkúton, a szervíz se puszira van, mert a helyi szaki Béni bához elviheted, de lehet hogy a motorház felnyitása után megkérdezné az öreg, hogy "ezezezmiezitten"?


A kötelezővel is úgy lehúznak ahogy illik, fiatalon, friss jogsival, 300 pacival. Konkrétan legálisan kirabolnak.


Üdv.

2014. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
ha van eszed nem feltétlenül az, ezeket az új autókat elég bolond biztosra tervezik, bekapcsolt elektronikával, még egy hátsókerékhajtású M-es bmw-t is elvezet egy idióta is, inkább az a cink ebbe, hogy nehezen tudod majd megállni, hogy ne nyomd neki, főle e kezdeti rövid kezdő időszak után, amikor már úgy érzed te vagy a jani, és nemis olyan nagy dolog ez a 3
2014. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
300 lóerős autóvezetés. Akkor pedig már veszélyes, nemcsak egy kezdő sofőrnek. Szóval mindent összevetve, én nem javaslom, annál is inkább, hogyha van ennyi kavicsod, akkor abba se halsz bele, ha kezdesz egy gyengébbel, majd ha nem jött beilletve megszoktad, akkor eladod, max buktad az átírást, esetle némi plusz pénzt, ha nem sikerül árába eladni...
2014. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van Tomika leszedted a neved?:D
2014. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!