Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk (korral, nemmel...

Lányok, fiúk (korral, nemmel írjatok)! Szerintetek szépek az alábbi autók? (Képek lent). Hegyvidéken lakom, elengedhetetlen az összkerékhajtás és a nagy hasmagasság.

Figyelt kérdés

1.:


[link]


[link]


[link]


2.:


[link]


[link]


[link]


[link]


Esetleg ha ezek nem tetszenek nektek, tudtok szebb összkerekes autókat linkelni? (Lehetőleg a fenti két autóhoz hasonlóan a használt piaci áruk ne legyen három-négy milliónál több).



2014. jan. 9. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Az első autó egy Lincoln Navigator, a második pedig egy Range Rover - de valamiért ez utóbbinál a legelső képet nem mutatja, így ez a szép fénykép az alábbi oldal középső sorában balról a második:


[link]


A zöld autót keressétek.

2014. jan. 9. 10:20
 2/14 anonim ***** válasza:
ez a kérdés komoly?
2014. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Se a Navigator, se a Range Rover nem alkalmas hegyvidékre!!!

Ezek nem terepjárók, hanem "luxus" SUV-ok.


Itt van egy pár igazi terepjáró:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Kicsit olcsóbb kategória, ám a legkiválóbb terepjárók egyikei: Lada Niva, Suzuki Samurai és Jimny.

2014. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és 30F
2014. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vegyél Nissan Navara-t :D

Ezek nem terepjárók, mint ahogyan azt más is írta. (elég alacsony a hasmagasságuk)

20F

2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Mbela egyes, leülhetsz.


Az általatok linkelt terepjárók rakodótere mekkora (belső szélesség, ill. hosszúság)? Valahogy nekem nem tűnnek túl tágasnak - nagyon kell a bő helykínálat.


Azt viszont végképp nem értem, hogy egy Range miért ne lenne alkalmasabb terepre, mint egy Pajero, vagy egy Navara? Végigolvastam és néztem egy halom tesztet, még mindig az előbbi a legjobb terepezésű. Pont utóbbiak buktak el a teszteken. A hasmagasság, na az talán ellene szól.

2014. jan. 9. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:
pl. toyota hilux, land rover defender, opel frontera, nissan navara: ezek terepjarok, az altalad linkelt 2 auto nem az.
2014. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Azt viszont végképp nem értem, hogy egy Range miért ne lenne alkalmasabb terepre, mint egy Pajero, vagy egy Navara? Végigolvastam és néztem egy halom tesztet, még mindig az előbbi a legjobb terepezésű."


Most egy rakás ember téved? Vagy akkor ki?


És nem írtad a belső adatokat, azt is kértem.

2014. jan. 9. 15:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Ford Ranger? Nem tudom a többihez képest miylen, de vadász ismerős iylet használ, elég jól megy a földes utakon, ráadásul nem is réz szét. :D
2014. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a hasznos válaszokat! Mbela egyes, leülhetsz"


te meg ülve is maradhatsz, ha egyátalán felmerült benned, hogy egy több mint 2.5 tonnás, 5.4 literes benzinpusztítóra van szükséged, mert a dobozforma egy kicsit emlékeztet a hajdani terepjárókra...

2014. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!