Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk (korral, nemmel...

Lányok, fiúk (korral, nemmel írjatok)! Szerintetek szépek az alábbi autók? (Képek lent). Hegyvidéken lakom, elengedhetetlen az összkerékhajtás és a nagy hasmagasság.

Figyelt kérdés

1.:


[link]


[link]


[link]


2.:


[link]


[link]


[link]


[link]


Esetleg ha ezek nem tetszenek nektek, tudtok szebb összkerekes autókat linkelni? (Lehetőleg a fenti két autóhoz hasonlóan a használt piaci áruk ne legyen három-négy milliónál több).



2014. jan. 9. 10:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én büszkén állok, emiatt ne félj, de te rohadtul nem a kérdésre válaszoltál, csak arcoskodni tudsz, aztán meg csak lesel, ha hozzádvágják azt a bizonyos labdát.


Ha meg nem tudsz, vagy nem akarsz érdemben hozzászólni, akkor maradj magadnak, senkit nem érdekelnek a kioktató énjobbantudom megjegyzések. Valószínűleg pontosan tudom milyen az alkatrészellátottság, és a fogyasztás mindkét típusnál, gondolhatnád, hogy tájékozódtam már jó élőre, ha ennyire konkrét típusokat írok. A kérdés csupán annyi volt, kinek hogy tetszik. Nem több. (Vagy ha már annyira frankó megmondóember vagy, írj szebbet, ne csak üresen fecsegj).

2014. jan. 9. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Hol elsz? Mert a Lincoln szerintem amerikai auto, es mint olyan szeret enni, az alkatreszek beszerezhetosegerol nem is beszelve.... (en mondjuk kulfoldon, szoval ha betort a Lincoln Magyarorszagra akkor en kerek elnezest)


ha Parizs Dakar rallyra mennek, Land Rover alatt meg sem allnek, de ezek (az ujabbak) iszonyat dragak szerintem, persze ha megteheted akkor hajra, de nekem inkabb luxusauto feelinget ad, mint hasznos/gyakorlatias terepjaro.


En inkabb vmi japcsi pick-up-ot valasztanek ha kell a hely. Raadasul arra feldobalsz barmit, faronkot, kutyat, jetski-t, es nem kell aggodni, hogy koszos/szoros/saros lesz a csomagtarto, termeszetesen 4x4 verziot, ha nagy a csalad akkor pedig extended crew cabin verziot. (mondjuk azok is szomlyasak...)


34/n

2014. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok megmondóember, sőt az se baj ha valaki teljesen tájékozatlan a témában, ez még nem bűn, ráadásul ez egy kérdezős oldal, tehát kicsit groteszk lenne lebasszni mindenkit, mert kérdezni mer, komolyan kérdeztem, hogy komoly-e a kérdés... ha így jobb, a landover nem rossz, a lincolnt el lehet felejteni, ha a hegyvidék miatt került szóba, bár ahol egy átlag személyautó, ott a navigátor is elmegy...
2014. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kisvuk29 ***** válasza:

Nálunk ilyenek futnak :D

1: [link]

2: [link]

3: [link]

És ezek még szépek is nem csak jók :D

16F

2014. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!