Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-s MZ ETZ-t érdemes még...

125-s MZ ETZ-t érdemes még vásárolni? Kinek mi a véleménye erről, illetve a motorról?

Figyelt kérdés

Kinézetre egészen tetszik , és ha minden igaz egy kis ráfordítással teljesen üzem biztóssá varázsolható.

Ha lenne egy szívesen ápolnám és bütykölném..de semmi esetre sem az út szélén szóval érdekelne hogy normális használat mellett tényleg lehet megbízható? A fogyasztásról elég vegyes értékeket halottam 3-tól egészen 7 literig.. na most 3 valószínüleg vagy nagyon finomkodó vagy kamu :D a 7 viszont meg ilyeszt 4 mx 5 litert tartok reálisnak , mi az igazság? Maga a szoci motor feelinget pedig könyedén át érzem , szóval ez egy jó pontja lenne a motornak :) Érdemes lenne hobbi motornak meg vaenni?


2014. jan. 9. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Korának egyik legmegbizhatóbb gépe volt. Szerintem ha olyan az állapota még most is nagyon ütőképes lehet.
2014. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó motor az ETZ és lehet is megkímélt példányokat találni. Alkatrész van hozzá. A TS-sel ellentétben nem bölcsővázas úgyhogy vásárlás előtt nézd meg az egyenesfutást, hogy nem ferde-e a váz és hogy egy vonalban van-e az első és hátsó kerék.


125-ös 7 litert? Nem létezik. Reálisan szerintem valahol 4 és 5 között.


Szoci motor? Vegyél inkább pannóniát :)

2014. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok :D Etz szerintem inkább való nekem mint egy pannonia , persze azokat is értékelem , jelenleg egy schwalbe-t hajtok csak hát úgy érzem kicsit több élvezetet lelnék egy etz-ben
2014. jan. 9. 19:48
 4/13 A kérdező kommentje:
szívesen vennék még pár vélemény-t :)
2014. jan. 9. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy csalódás érjen a schwalbéval kapcsolatban. Az egy csoda motor még most is. A 125mz és közte nem sok ám a különbség , esetleg a rendszám ,meg hogy 2 személyes. Valamivel igaz gyorsabb ,de az sem repülőgép.
2014. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ETZ 100-at simán megy.
2014. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
chwalbe egy csoda motor dolgot mennyire gondoltad komolyan illetve hogyan érted?:D amugy schwalbe-t oem fogom eladni mellé lenne jó egy kategóriával komolyabb
2014. jan. 9. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó gép a kis etz még ma is.

Nagyon sok 125-ös motort használnak 50-esként, ritka a rendszámos, ami meg van azért rengeteg pénzt kérnek. Ezért jó az etz, mert 90-100 ezerért jókat lehet venni. Olcsó, megbízható, de ha valami baja van akkor is olcsón, házilag könnyen javítható.

Én is vennék.

2014. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Schwalbe szerintem a régi idők legszuperabb motorja, abból is a turbós kivitel. Még a mai napig is túléli az egyik másik nyugati csodát. Talán azért odaverhet neki a Sztár. Az gyorsabb, gondolom a légellenállása miatt. Szinte nem lehet széthajtani.
2014. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
De azért én a következő kategoriának nem Mz-t néznék. Talán egy 125, 150 -környéki hondát pályáznék meg. Jó az Mz, de lassú lomha , néked már nem ez a világod.
2014. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!