Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes tankolni? Melyik...

Hol érdemes tankolni? Melyik kúton van a legjobb benzin?

Figyelt kérdés
van aki a shellre esküszik, van aki ömv, van aki mol... melyik a legjobb?
2014. jan. 9. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Olyan nem létezik, hogy legjobb.. ezt már megtanulhattad volna. Minthogy olyan sincs, hogy legjobb benzin. De az biztos, hogy krvva drága!
2014. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig OMW kúton tankolok.
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
OMW ,Shell,és ha más nem akad akkor a Mol is megteszi
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahol a legolcsóbb. :) Nem Ferrarival járok sajna, hogy prémium benzin kelljen. :D Szerencsére eddig egy oylan kúttal se találkoztam ahol a tankolt benzin után csöpögött volna ki a víz a kipufogón, ahogy pár helyről amúgy szóbeszéd járja. :D
2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy itt (Magyar.o-on) minden cég a MOL algyői finomítójától veszi a benzint, tehát e szerint mindenhol ugyanazt a benzint kapod, csak más márkanév és más árcédula szerint.
2014. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ara lennék kiváncsi valóban vizezik-e a benzint. Mert pl. ha egy 5-10 ezer literes tartályba beleereszt 50-100 litert akkor az máris40k huf a semmiből, szóval, hogy e mennyire lehet igaz?
2014. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
semennyire, mivel a benzint nem lehet vizezni
2014. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a pálinkát sem lehet vizezni,még is azzal hígítják :)

Nos ha jól tudom nem feltétlen vízzel hígítják hanem esetleg hulladék alkoholos valamikkel,ami ép megmarad vagy nem is tudom.

Sajnos velem előfordult már hogy kockás benzint tankoltam.De az az igazság hogy ezeken a kutakon sem 100%-os a benzin amit megveszünk,Én mociba tankolok,nos egy hétig kb jó a benzin ,utána lehet érezni hogy gyengébb a moci ,de még mindig jobb mint azon a magán kúton ahol "kockás"benzint tankoltam egyszer.

2014. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pálinka alkohol, az oldódik vízben, sűrűségük is azonos, ezért lehet vizezni. A benzin sűrűsége 20%-kal kisebb mint a vízé, azért nem keveredik a vízzel. Ettől még lehet viz a benzinben, de amikor azt kapja az autó, akkor egyszerűen nem fog menni, dadog, leáll, stb.
2014. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(Magyar.o-on) minden cég a MOL algyői finomítójától veszi a benzint........


csak az adalek anyag kulonbozo

2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!