Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen quadot ajánlatok...

Milyen quadot ajánlatok terepre? Milyen márkájú típusú illetve ccm is? Használtban mi a jó, újonnan melyik a jobb ár kategória?

Figyelt kérdés
Olvasgattam, utána jártam, de sokszor csak csalódott vagyok mert arra jutok, hogy nem éri meg egyik quad sem. Terepre, erdőre, sárba, porba, hóba hobbi célra keresek quadot. 250 ccm alatt úgy gondolom nem is érdemes nézni, onnantól kezdődnek az erősebb gépek, de lehet rosszul tudom. Egy nagyobb ccm-s quadot már nem tudok megfizetni, ezért kevésbé használtban gondolkodok. Márkára a suzukikra tudom hogy jók, de az áruk nagyon magas. Wexxtort találok mindenhol jó áron de azt meg nem dícsérik. 250-es 2012-es 210.ezer körül. Ez nem tudom, hogy jó ár érte vagy sem, alig használtban, illetve hogy terepre való e ilyen. Ezer kérdéses témakör, de aki jártas ebben az kérem válaszoljon meg mindent amit egy kezdő quadosnak tudnia kell erre a terepre mi való. Árban olyan kb. 300 ezerig mennék el max. rendszám vagy rendszám nélküli az mindegy, csak menjen a gép, ne legyen kényes a terepre bírja a gyűrődést. Nem szándékozom sűrűn 2 személlyel használni, sem vontatni meg tolni sem vele semmit. ( ismerősnek van egy 250-es quadja évek óta vesződik vele több blokkot megevett már és többször ráköltötte már az árát, egy noname quadra. másik ismerős suzukit hajt de neki is kell rá költeni mindig valamit )

2014. jan. 14. 11:45
 1/1 dirtboy ***** válasza:
túl nagyok az elvárások az árhoz képest,ha megbízható gépet akarsz akkor ltz400 legyen,ha más nem gyűjtesz rá de az legalább suzuki nem wexxtor meg stb gagyi,alkatrész is van hozzá.
2014. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!