Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emberek spoilert nem kérek,...

Emberek spoilert nem kérek, csak véleményt! Aki olvasta már az szjg 7et mit gondoltok róla, jobb könyv mint a többi vagy az az elmegy kategória?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó könyv, alig bírtam letenni.Volt benne elég érdekes fordulat.Lehet rajta érezni hogy lassan vége.Kicsit szomorú, néhány részt meg is könnyeztem de azért poén is rengeteg van benne volt mikor percekig nevettem rajta.:D
2012. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én mèg csak a felénél járok de nagyon tetszik
2012. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még sokkal jobb, mint az előzők. Én végignevettem és végigsírtam. Így felváltva.:) Tele van fordulatokkal.
2012. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is imádom, de a kedvencem a 6-os :)
2012. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is most olvasom és elhiheted, nem fogsz csalódni! Ezt megígérem neked. Lehet, hogy nem szárnyalja túl a 6-ot (nekem is az a kedvenc), de mindenképpen szeretni fogod. Hihetetlen, hogy az írónő még a hetedik részben is brillírozik a poénokkal, újabb és újabb jelenetek és fordulatok, tehát nem laposodott el így a hetedik részre a történet, egyáltalán.
2012. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, és igen már lassan érződik hogy vége, de nekem személy szerint ez lett a kedvenc részem (mindig a legújabb az, de na). Tele van poénokkal, és fennáll ez a sírós rész - szakadok - sírós rész - szakadok váltakozás. Ebben a részben sokkal jobban le lettek írva a C+R jelenetek, nem csak úgy hogy sokat nevettek, meg ezt szereti a kapcsolatukban, stbstb. Tehát nekem a 6osban is jobban kijött Cortez valódi énje, de ebben főőőleg. Voltak benne nagyon váratlan fordulatok, és a vége is ide tartozik. A poénokkal Laura megint brillírozott, tényleg. Egyáltalán nem voltak lapos részek, és sok mindenben ugye változások voltak az "ünnepeknél" (karácsony,szilveszter,halloween, nem a megszokott dolgok voltak. Én már szerdán ott voltam a dedikáláson, így csütörtökig ki is olvastam, és már el is kezdtem a többi részt újra olvasni (a 7.ben kiderült megint 1-2 dolog régebbről, de még mindig nem túl sok (nem sokat árulok el, hogy karaoke - gesztenyepüré még mindig nem tisztázódott:)), és lassan már 5 oldalanként a fejemet verem a könyvvel, mert hogy Reni mennyire vak volt (3.-4.-5.részben értem)!..meg a Kinga-Virág-Reni rögtönzött megbeszéléses részek a lánymosdóban .. Szegény Virág mindig próbálta mondani hogy Cortez ezt nem úgy értette, meg Virág szerint ez nem így van (gondolom Ricsi és Virág együtt tépték a hajukat (egyikőjük a rasztát;)), hogy C+R mit szenved már, pedig mindkét oldalról hallják hogy szeretnék már hogy "észrevegye" őket a másik..), de Kinga mindig leoltotta.:DD Összesítve még biztos kiolvasom párszor, és legyen már február ! Vagy ne ..mert utolsó rész. De megöl a kíváncsiság:D
2012. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem annyira nem jött be a 7. rész. Szerintem unalmasabb volt, mint az előzők. De már nagyon várom a kövit. :)
2012. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon elmegy kategória. A feléig kb. semmi sem történik, aztán a végén hirtelen sok minden. Olvastam az összes megjelent részt, és eleinte nagyon tetszett, de már valahogy kinőttem belőle, vagy nem tudom :D Szerintem nem életszerű, kicsit le van butítva az egész, de az is csak a fiatalabb fanok miatt. Szerintem :D
2012. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!