Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia 1.4 16v RT...

Renault Thalia 1.4 16v RT 2001 autómnak alacsony a fordulatszáma vagy alapból ilyenek a Renault motorja?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem a Thaliát, és akkor is gond volt vele mert alapjáraton rázkódott a motorja, ismerősöm szerint egy henger nem mehetett a gyertya miatt, ki lett cserélve az összes, és érezhető volt a változás de még így is észrevehető kis rángatás alapjáraton, néha nagyobbat is ránt (menet közben tökéletes megy)de engem idegesít hogy még mindig érezhetően rángat, mások az mondták hogy alacsony az alapjáratom, fordulatszámérőn lehet látni. Na de én nem értek az autókhoz így csináltam egy képet a fordulatszámérő, szerintetek az alapjárat kicsi vagy más lehet a gond?

Az nem tudom hogy kép alapján meg lehet állapítani de hátha.


Kép::

Nem hideg motornál csináltam a képet.

[link]



2014. jan. 14. 14:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap este eljött egy régi szertelő ismerősöm, és megnézte a gyújtó trafókat, és azt mondta semmi bajuk a trafóknak, jobban megnézte és annyit mondott nekem hogy a pillangó szelepnél van egy gumi gyűrű és hidegbe az keményedik meg ezért lehet alacsony a fordulatszám és ezért rángat a motor.

Jövő hét hétfőn viszem el és szétszedik és kicserélik, remélem tényleg ez a gond és megoldódik végre ez a hiba.


Szerintetek okozhat egy gumi gyűrű ilyen hibát?

2014. jan. 24. 13:42
 12/14 anonim válasza:
Ugyanilyen Thaliám van, és ugyanígy rángat a motor. Nem tudom mitől lehet, motorbakokra gyanakodtam.
2015. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Végül is megoldódott a hiba?
2016. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére meg, elvittem egy szerelőhöz és a trafóba állt a víz, algás szóval már régebben ott lehetett, és ezért kezdett el rángatni az egész.

Nem kellett új trafókat venni, még jók voltak azok és azóta semmi rángatás nincs.

2016. jan. 14. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!