Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó 250-350 ezer között?

Első autó 250-350 ezer között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti miket ajánlanátok első autónak?

Nézegettem Swifteket, illetve Toyota Carinákat. Milyet érdemes ennyi pénzből? Első sorban japán, jó értelemben "igénytelen" autót szeretnék, ami megbízható, és ha esetleg valamit javítani kell rajta, akkor az alkatrészek ne kerüljenek csilliárdokba.

Köszönöm előre a válaszokat!

Üdv.


2014. jan. 14. 18:25
 1/8 kazsemestor ***** válasza:

Attól is függ,pl heti 1000km-t mész-e vele autópályán?

Mert akkor ne swift.

Ha plcsak városbanakarod használni,esetleg néha-néha országút,akkor jöhet a swift.

Az 1.3-as motor már egész pörgőssé teszi a gépet még 100km/h-nál is.

Az alkatrészek meg filléresek,gyakorlatilag 50ezerért másik motort kapsz bele. :)

És 1 rakat tunyingalkatrész is fogad,abból is válogathatsz.

2014. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Swift tetszik eléggé, elsősorban az 1.3-as 16 szelepes változatokat néztem, illetve az 1.6-os sedanokat is. Igazából amiatt vagyok bizonytalan a Swift-el kapcsolatban, mert nem csak városban szeretném használni, illetve 2-3 havonta valószínű egy 1600Km-es külföldi út. Emiatt húzok a Carina felé.
2014. jan. 14. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
2014. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok autószerelő, de ennyiért BMW-t ne vegyél mert többe lesz az első szerviz mint az autó ára.
2014. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kazsemestor ***** válasza:
22%

De vehetsz bmw-t nyugodtan. :)

Havernak 92-es E30 324D van,500000km,még nem volt megbontva a blokk és még mindig tud meglepetést okozni benzines autóknak...

Kb ekörül mennek a 90 évjárat körüliek.

Külföldi útra nem mennék én se swifttel,nem azért,mert nem tud 130-al menni,mert gyors az 1.3,1.6,de bárkivel ütközöl 130nál,te ott maradsz,az is tuti.

2014. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék BMW-t venni.

Egy megfelelően megbízható benzines autót szeretnék venni, ami szerintem érthető is, ilyen összegből.


Carináról esetleg akinek van véleménye, illetve tapasztalata, az semmikép se tartsa magában! :)

Mire kell figyelni vásárláskor, típushibák esetleg?

2014. jan. 14. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A nepitelet.hu oldalon olvasgass.
2014. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz még rá Nissan Primerára. Elég kényelmes kocsi, nem zsibbadsz le benne, a váltó tök jó kézpihentető helyzetű. Nagy csomagtér. Ha neked is tetszik, próbálj ki egyet. Nem mellesleg sokkal halkabb mint egy swift, bár a suzukinak strapabíróbb futóműve van, viszont a nissan barátibb sokkal. 5évig swiftünk volt.Carinát nem ismerem. Sok sikert.
2014. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!