Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó ajtajával kapcsolatban...

Autó ajtajával kapcsolatban lenne kérdésem, de csak körbemagyarzáni tudom? Lent a probléma.

Figyelt kérdés

Az autónk vezető oldali első ajtaja "nem akad be". Amikor kinyitjuk az ajtókat, normál esetben ugye, nyílik valamennyire, majd megakad, aztán tovább nyomod, megint megakad egy ponton, aztán esetleg még egy ponton stb.

Na most a mi autónknak ez az ajtaja egyáltalán nem akad meg, hanem a legkisebb lendülettel is akkorára nyílik, amekkorára tud. Mint egy sima szobaajtó. Ez engem eléggé zavar, mert ha a parkolóban nagyon közel van a szomszéd autó, vagy akár egy oszlop, fal, bármi, akkor a ki- beszállás ideje alatt végig fognom kell az ajtót, nehogy nekiütközzön a szomszédnak.

Ezt sehogy sem tudom kiguglizni, mert gőzöm sincs, hogy keressek rá.

Két kérdésem lenne tehát: van-e ennek a problémának valami szakneve, amin rákereshetek?

A másik pedig, hogy ezt vajon meg tudják-e javítani?


2014. jan. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtóhatároló hagyta el magát, ha szerencséd van, elég csak annyit cserélni. Ha nincs, akkor a fészke is kirohadt vagy kiszakadt, lakatosmunka is lesz vele.
2014. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajtóhatároló a neve. Van amelyik gyártmánynál javítható, de sok esetben cserélni kell. Milyen tipusú autód van? Egyébként karosszérialakatosok foglalkoznak leginkább vele. De ha vásárolsz hozzá akkor ajtóhatároló néven keresd.
2014. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!!

2005-ös Ford C-Max

2014. jan. 14. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2014. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!