Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót ajánlanátok?

Milyen első autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.Fontos,hogy ne legyen nagyon drága,2000-es évjárat alatt ne nagyon legyen és ABS legyen benne,de klíma se lenne rossz.Nem vagyok az a típus aki széthajtja,agyon tuningolja,tehát nem kell,hogy pl. Honda legyen.(mert ugye azok szoktak hondát venni akik 100 km/h-val mennek a városba meg gyorsulgatnak stb..)Nekem azért kell,hogy a városba mennyek vele,de azért bírja a hosszabb utat is ha kell pl.autópályán a 130-as tempót.

Bocsi ha kicsit össze vissza írtam,siettem.

Köszi.


2014. jan. 15. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Swift Sedan-t
2014. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha ez lesz az első autód akkor honnan tudod, hogy milyen tipus vagy?! Ha meg már van vezetési tapasztalatod akkor nagyjából kell egy elképzelésnek lenni, hogy mik felelnének meg.Nézz ki egy pár félét a használtautó.hu-n aztán meg a totálkár népíteleten olvasgass róluk, szinte minden gyártmányról írnak benne olyan emberek akiknek volt vagy van autójuk. Remélem tudam segíteni.
2014. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
2. generációs Swift. Ha nem fogsz sokat, vagy időseket szállítani, a háromajtóst ajánlanám. Olyat nézzél amiben még nem nyílt ki a légzsák.
2014. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Swift, Astra, Focus
2014. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Astra, Vectra, Volvo S40.. Olyat vegyél ami tetszik, kényelmesnek találod stb... Magadnak veszed nem másnak.
2014. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid0094 válasza:
Volswagen passat 1.9 TDI
2014. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!