Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 125 ilyen változtatások...

Mz Etz 125 ilyen változtatások mellett, mennyit enne? Nőne a fogyasztás?

Figyelt kérdés

Olvastam itt neten hogy van ilyen tuning "henger készítés"

ami annyiból áll hogy 150-es hengert felfúrják 160ccm-re és 4 felömlősre bővítik. 16-18 lóerőt ígér a mutatvány , ha esetleg rászánja amgát egy ilyenre az ember fogyasztás téren mire számohat?


illetve szívó membránról tudna valaki mesélni?


2014. jan. 17. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Reed szeleppel együtt meg a tervezett átalakításokkal együtt nagyon bitang lenne a gép,de tudod az a helyzet hogy ez nem elég,mert lehet a főtengelyt is erősebbre kéne lecserélni vagy a nagyobb teljesítményhez hozzá hangolni valahogy.

Nos a fogyasztásod az biztos az egekbe szökne,egyrészt ha gyári cuccokkal mész akkor van csak kicsi fogyasztásod,de ahogy tunningolod megnő.

Találkoztam egy emberrel akinek 9litert evett a gép Neki 250-es volt,300-ra felfúrva és +2felömlő,de hasított is vele állandóan.Egy reed szelep azzal talán nem fogyaszt annyit de ahhoz hozzá kell alakítani a dugót is.

Ha pesti vagy akkor [link] itt nézd meg,valaki árul neten ilyen tunninghengereket,de az a helyzet hogy a fele nem biztos hogy jó mert több embertől is halottam már hogy sikerült xarba belefutnia.Szóval nem mindegy a megmunkálás.

Ha ezt még is megcsinálod,akkor érdemes hozzá egy tervezett rezót készíteni,akkor tuti állat lesz.

Infók:

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!