Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom sehogysem megszokni...

Zsoly Pal kérdése:

Nem tudom sehogysem megszokni a benzines autókat, mindig lefullasztom a motrot. Valami jo tipp?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit röhelyesen hangzik, de még most sem tudom nem lefullasztani a benzines motrokat, pedig régóta vezetek, csak sajna legtöbbszőr diesel-est, azon is tanultam, és jó volna ha a benzinest is jól tudnám. KÉREM, CSAK TÉMÁBAN LÉVÖK VÁLSZOLJANAK!!!

#kocsivezetes
2014. jan. 22. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Mi az a motrot ?? Esetleg Caps lock off ? Nem vagyunk süketek...

Nem értem, úgy tudtam 17 év a jogosítványszerzés korhatára.

Ilyen helyesírással max 13 lehetsz.

2014. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit finomabban kell bánni a bal lábbal...

Én is diesel-en tanultam, mégsem fullasztom le a benzines autót, még akkor sem, ha alapjáraton kell elindulni velük...

2014. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én mindig azzal szórakozok ha ráérek hogy (ahol edzek egy nagy parkoló van szinte üresen) alapjáraton felváltogatok 5-ig.

Én is dízelen tanultam és le is fulladtam párszor a benzinessel, de egy nap alatt sikerült belejönnöm.

2014. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

hallod ember ne légy buta.. persze emg lehet csinálni hogy alapjáraton felváltogatsz 5.-ig , és kapsz egy piros pontot is hogy sikeül , ez dícséretes , de ezzel megölöd a motort NAGYON nem tesz jót neki az alacsony fordulat 1-2ben még el emgy de 3-4-5-ben lévő áttételekkel meg gyűlik a problémája..


ugyan olyan dolog mint hogy 0fokban elindulsz akkor nem 4-5 ezres fordulaton mész mert a hideg motornak köszönhetően nagy a kopás.. ugyan ez van alsó fordulat tartományban is

2014. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem kell leugrani a kuplungról, csak finoman kell felengedni :D
2014. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
fordulatszám 5ezerig aztán kuplung ki
2014. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Négyesnek:

Nem sokáig csinálom max 2 percig amíg kiérek a kapun.

2014. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#4

Megindokolnád, hogy miért öli meg az alapjárat a motort? Erre a magyarázatra nagyon kíváncsi vagyok. :)

2014. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

" Én mindig azzal szórakozok ha ráérek hogy (ahol edzek egy nagy parkoló van szinte üresen) alapjáraton felváltogatok 5-ig. "


Elég retardált lehetsz, ha ez jelenti neked a szórakozást. :) Na nem baj, ilyenek is kellenek a világba. :)

2014. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért lennék retardált?

Nem ezzel játszok egész nap, csak addig amíg a kapuig elérek kb. 2 perc alatt.

2014. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!