Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik a hideg indítás...

Kiro113 kérdése:

Hogy zajlik a hideg indítás az újab 50 cc motoroknál?

Figyelt kérdés
Ma be akartam índítani a rieju rr 50 motorom,amikor még nem voltak ezek a minuszok(kb 2 hete) akkor szivató nélkül első rugásra indult.Lehet hogy én rontottam el valamit?Elösször rá huztam a szivatót meg rugtam 5 ször kb,akkor sem indult,utánna szivató nélkül kb 15-ször akkor sem,arra gondoltam hogy túl szívta magát,ezért 10 perc mulva ujra meg próbáltam de akkor sem sikerült,azt hittem hogy nagyon hideg van és azért nem indult,szikra van és a gyertya is benzines volt szóval nem tom hogy mi a probléma,pedig benzin csap ki volt nyitva és a gyujtás is rajta volt!?
2014. jan. 26. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd le a gyújtást, szivatóval rúgj rá 3-at, add rá a gyújtást és rúgj rá megint.

Ha így se indul, akkor egy kis old spice, vagy féktisztító is játszhat.

Ja és pucold meg a gyertyát, mielőtt próbálkozol.

2014. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló. Tegyük hozzá, hogy jól beállított motorra igaz ez, az viszont hideg motornál csak szívatóval indul!
2014. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!